SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w fabryce ze mna robili :D moje pierwszy wakacyjny wyjazd do uk :D

w calej fabrycetylko jedna osoba mowila po angielsku: manger, Polak :D ale glownie uzywal wyrazow na ch... zeby cos powiedziec :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Pierwszy raz zawsze boli.

Ogarnąłeś się do teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie no co ty nadal w tej samej fabryce ;)

a codo tego na cyzm mozna zarobic to mysle ze lepienie pierogow to najlepszy patent ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zapomnialem spytac: te auto jakim jezdzili to pewnie na polskich blachach, jakis golf co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 56 Wiek 51 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
Dziwne rzeczy piszecie Od 2005 roku prowadze wlasna firme malarska. Znam rynek i ceny. W ogromnej wiekszosci firm malarz zarabia nie wiecej niz 10f na godzine brutto. Jesli pracuje jako industrial painter ( teraz w JCB ) zarabiam 14 f na godzine. Majac licencje cherry picker i malujac sprayem, bo to praca na wysokosci. Cena 200 f wyzej wymieniona jest jak najbardziej odpowiednia. Biorac pod uwage dwa typowe pokoje, wlaczajac w to nawet malowanie listw podlogowych, drzwi i ramy drzwi - jestem w stanie zrobic to w jeden dzien. I bardzo dobrze. Cena 350 f to cena zwyklego cwoka szukajacego naiwnych. Taki gosc bedzie siedzial w tych dwoch pokojach 3 dni , udajac ze bardzo zapracowany. A dlaczego? Zeby klientka myslala, ze tak duzo pracy i nie zarzucila mu, ze kasuje 350 f za dzien pracy. Jak patalach to da dni. Chyba, ze chancer jeden bedzie sciemnial 3 dni a i tak pomaluje raz, nie uzyje culk, filler ani nawet undercoat i pomaluje kanalia bezuzyteczna farba olejna na stara farbe bez przygotowania i podkladu. Z kopa takich patalachow i naciagaczy i tyle. A stawka 100f dziennie jest w zasadzie nieosiagalna , jesli ktos pracuje jako zatrudniony w firmie. Tworzycie mitologie Zeby zarobic 600 f na czysto tygodniowki to zasuwam pod sufitem hali JCB 7 dni w tygodniu, przy stawce 14f za godzine. Zycie to nie bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A stawka 100f dziennie jest w zasadzie nieosiagalna , jesli ktos pracuje jako zatrudniony w firmie


jezeli mowimy o malowaniu to nie wiem mozliwe, nigdy nie malowalem. Ten kolo mowil ze mial 15 ale czasme po pol roku siedzial w domu bez roboty. W sumie to ja bym mu nie wierzyl w nic co mowil :D Nawet jakby mi powiedzial ze 2+2=4 to bym sie zastanawial czy moze cos sie w matematyce zmienilo bo on nie moze miec racji :D Moze poprostu jego pracodawca to byl z tych co 2 pokoje maluja za 350 i co trafil frajera to bral polaczka, ten mu to pomalowal za 150 w 1 dizne i 200 dla niego :D

Tworzycie mitologie

Mitologia polska, juz wkrotce w szkolach :D Historia pierwsza: "Jak Marian w trakcie wielkiej recesji pomalowal pokoj i dostal 150 dniowki"

Zeby zarobic 600 f na czysto tygodniowki to zasuwam pod sufitem hali JCB 7 dni w tygodniu, przy stawce 14f za godzine. Zycie to nie bajka


Ponownie, spotkalme angola tym razme, koles kolo 40-50 lat. Pokazywla mi dom, dwu pietrowy, mowi ze caly pomalowalby w 1 dzien (jak to nadbrzezna architektura czyli caly dom= jedna sciana do pomalowania bo tylu nikt nie maluje bo przeciez nie widac z ulicy). Mowi ze wzialby za to 800 bo maluje z drabiny i oszczedzilby na scaffoldingu, i w ten spsoob mialby 800 dniowki.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Mitologia polska, juz wkrotce w szkolach :D Historia pierwsza: "Jak Marian w trakcie wielkiej recesji pomalowal pokoj i dostal 150 dniowki"


mistrzostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 56 Wiek 51 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
To nadal wierz w bajki Widze, ze jestes szczegolnie podatny na bajki opowiadane przez Anglikow. Z tego co napisalem niestety niewiele zrozumiales No i nie masz pojecia chocby o malowaniu z drabiny. Z roznych wzgledow i nie chce mi sie tlumaczyc dlaczego pracy mialby tydzien, a i tak po 2 dniach mialby dosyc. Nie znasz rynku, branzy, cen , specyfiki pracy i w zasadzie nie wiesz nic na temat, w ktorym sie wypowiadasz. Dlatego tak latwo cie nabrac. A to takie proste - wejdz na jakikolwiek serwis z ofertami pracy i zobacz, jakie stawki godzinowe sa w tym zawodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 56 Wiek 51 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
Musze do tego wrocic, bo smieszne jest wyjatkowo Dom w jeden dzien, 800 dniowki i na drabinie Uwierzyc w cos takiego to jest dopiero mistrzostwo swiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wybacz mistrzu pedzla, o ucz mnie przenaiwnego abym i ja niegdy zaprawde poznal tajniki wywyjania konskim wlosiem umaczanym w magaicznym plynie ktory zmienia kolor rzeczy ktore dotknie w sekunde

zaprawde powiadam wam Amade skusil mnie i sprobowalem, teraz posiadam owoc dobra i zla i rozrozniam co malowane jest lekka reka za 455.99 funta a co malowane nawet ciezko nie bedzie 214.85 funta.

PS
a ty sobie obejrzyj programy typu "usterka" i kolesi ktorzy placa za takie i jeszcze wieksze cuda majatek.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium