SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
"po 2gie: "ile to jest 25 kg cementu?" instrukcje na towarze muszą być w języku Angielskim i najlepiej z kg przeliczonymi na stonsy i funty"

dzwonie do producentai tlumaczy mi to w 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
*******ice milion funtowe na biznesie sie k... nie znacie ja juz ten biznes dawno rozkminilem, mam 25 kg bagazu w wizzair i pakuje jeden worek z cementem, przeliczam w komorce mam przellciznik ile to stonow wpisuje dwa wiecej, potem laze do budowy do budowy i zawsze sprzedam w max tyg i nie trzeba zadnego tira czy milona funtow! a przebicie jest 6,897563864% lepsze niz na fajkach i wodzie wiec mi sie oplaca te3n cement wozic. Ale ja skonczylem zarzadzanie polem namiotowym w USA a nie na uczelni imienia krowy sasiada, filia w psiej wolce ajk wy buehehehehehhee
4

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kosztów transportu to nie gdybam, fakt że info sprzed 3ch lat, ale jeśli dziś coś się zmieniło to tylko na więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
.



Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-01-24 15:46:34
2

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
czy ktos z was probowal otworzyc jakis maly biznes na boku jednoczesnie pracujac?

Mam dwa pomysly mianowicie:

1. Obejsc wszystkie hurtownie w okolicy I looknac co jest taniej niz na ebayu. Gdzie moge znalezc liste okolicznych hurtowni?
2. Jakis malutki import z chin? Nie mowie tu o 4 tirach, ale przykladowo Zawsze jak kupuje cos z ebaya to zaznaczam uk only bo nie chce mi sie czekac miesiac az mi to z honk kongu przysla. I zauwazylem raz ze brytyjscy sprzedawcy maja to samo tylko 1-2 funty drozej. Ktos Zna jakies listy chinskich hurtowni ktore zajmuja sie sprzedaza na kilkaset sztuk a nie miliardow?

Jak ktos ma doswiadczenie z takimi drobnymi bbiznesami jako self -employed jako dodatek do dochodu to Bede wdzieczny za info.
5

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus odnośnie handlu z chinami: http://www.dhgate.com/
z tym że bym uważał
kiedyś chciałem importować usb memory sticki, wchodzę na e-bay i inne sklepy internetowe, patrze, 128gb kosztuje 100 funtów. wysłałem zapytanie do chińczyków, a oni mi przysyłają, że Kingston i że za 10-15 funtów, myślę sobie, to nieźle kasują pośrednicy, jak to w chinach takie tanie
napisałem do jednego (oni mają fajne czaty że możesz z nimi przez czat gadać, mają też fajne angielskie imiona, choć ich Angielskiemu daleko do biegłości.
i mówię im że chcę kingstona,
a laska mi pisze, możemy to zrobić.
to się pytam, jak to zrobić?
no zrobimy Ci kingstona.
jak to zrobicie? to to nie oryginał?
nie ale zrobimy tak że będzie wyglądał jak oryginał
tu masz jedną z podrób http://www.dhgate.com/worldwide-5pcs-256gb-flash-memory-pen-stick/r-ff8080812c96ca52012cac244d0723b9.html
sprawdź na pcworld albo na ebuyer ile za taki kasują

kolejna sprawa to pisałem im że chcę zamówić jeden, dwa na próbę, że pokryję wszelkie koszta itd, a oni mi piszą że minimalna ilość próbek to 10 czy tam 20 sztuk
piszę im po co mi 10 próbek usb sticka? ja chcę jedną, zobaczyć jak działa, oni uparcie że 10 to im napisałem że są niepoważni i że tak interesów robił nie będę, i że dziękuję, to od razu inna gadka, dobrze wyślemy jedną
poczytałem o tych pamięciach i to są faktycznie pamięci flash, z tym że około 0,5gb w których coś tam zmienili że jak włożysz do kompa to wygląda faktycznie jak 128gb dopóki nie zechcesz zapisać np filmu

chciałem też ściągać coś takiego: http://www.dhgate.com/wholesale-latest-arrvial-good-quality-7-inch/p-ff8080812bb2d813012bc37b5a2c5cbe.html
pomyślałem se że za 80-100 funtów to mimo że g**** to ludzie kupią
spytałem o 1 próbkę, napisałem że zapłacę za wszelkie koszta, oni że na próbę mogą wysłać 20 sztuk, napisałem im że chcę jedną, a oni uparcie że 20 (co im robi za różnicę jak i tak ja pokryję wszelkie koszty?) dałem se spokój, teraz widać pełno takich netbooków jest na e-bayu w cenie po jakiej chciałem to pchnąć, ale zainteresowania nie ma

kolejny chaczyk - chcą przedpłaty 100% nie przelewem, a przesłane przez paypal, moneygram, i inne tego typu, nie masz gwarancji że towar kiedykolwiek dostaniesz

kolejna sprawa to cło - poczytaj o tym, nawet jak idzie paczką to mogą w UK na poczcie otworzyć (chyba nawet musisz za to Ty ponieść koszt jakieś grosze, typu 7 funtów chyba), mogą narzucić Ci cło za import (popatrz w taryfach celnych ile), jest jakaś kwota, że jeśli wartość towaru, czy tam cła jest poniżej tej kwoty to cło odpuszczą, bo pobraliby grosze

najbezpieczniej to by chyba Ci było handlować na e-bayu gadgetami z chin, z tym że ebay zdziera straszne prowizje jeśli weźmiesz pod uwagę że wartość towaru niska, chyba 40p za samo wystawienie jak dobrze pamiętam, policz że masz jakiś badziew np za 3 funty, odejmij prowizję, odejmij koszt dostawy i zostaje Ci parę pi więc musiałbyś zrobić z 1000 wysyłek w miesiąc żeby Ci to się opłaciło

co do pomysłu 1go - wszelkiego gówna jest na e-bayu pełno, i nawet te hurtownie cenowo se nie dadzą rady
podam Ci przykład:
http://myworld.ebay.co.uk/ijtdirectltd
znajdź w necie tańsze pamięci niż oni mają, raczej Ci się nie uda, a jeśli to za parę pi różnicy.
tak jest ze wszystkim
miałem różne kabelki usb itd i pchałem je po cenach niższych niż kupiłem i niższych niż u kogokolwiek innego a i tak nikt ich nie chciał kupić, bo takich kolesi jak ja było jeszcze z 1000

popatrzyłem to lepszy pomysł to sklep internetowy, płacisz tylko podatki które będą mało wyższe niż prowizje na e-bayu (po sprzedaży musisz im też odpalić działkę, więc jest opłata za wrzucenie ogłoszenia, a potem jeszcze ciągną Ci po kieszeni i to nie od zysku a od kwoty za jaką sprzedałeś towar)
np na 1and1.co.uk masz za 5-8 funtów na miesiąc sklep (chyba dają pierwsze pół roku czy tam 3 miechy za darmo), gokuson by Ci ładną stronkę zrobił, sklep ma łatwy panel zarządzania i można go zsynchronizować z e-bayem jak byś się uparł
i fasolką z asdy możesz handlować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ta ale łąbądź to nadal nielegal, underground z pod lady więc nie wiem czy mnie to urządza, może jednak polski sklep otworzę gdzie takie łabędzie można trzymać pod ladą.

A poważnie to dzięki za info. Myślę, że masz rację import z Chin też będzie przekombinowany. Tak samo jak moje pomysły na eksport do PL. Z chin jak mówisz cło, koszty transportu plus z tego co słyszałem, żeby dostać naprawdę dobrą cenę to trzeba dużo wziąć i pojechać osobiście się dogadać. Z PL wchodzi się na dziwne prawo międzynarodowe, czyli mówiąc inaczej, jak ni będę tylko sprzedawał jakiejś firmie z PL a sprzedawał w PL to dochodzą podatki w PL, użeranie się z US, dziwny statut prawny firmy. Musiałbym sam coś w PL rozkręcać bo kolejne osoby które znajduję na partnerów biznesowych załamują mnie coraz bardziej, wszyscy by chcieli najlepiej żeby wysłać za darmo, ie doliczać nic dla siebie, charytatywnie to robić i jeszcze zapłacić za nich w PL ZUS i podatek. Myślę, że najprędzej i najłatwiej będzie przejść się po hurtowniach lokalnych obczaić co i jak i sprzedawać na ebay, jeden pokój mam cały wolny na skład towaru bo wogóle go używam tylko jako magazyn na zabawki dziecięce i sprzęt treningowy, a to master bedroom więc pomieści się tam trochę. Czas wystartować i wogóle już nie pracować :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22485 Napisanych postów 32944 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403613
Jeśli chodzi o import z Chin to trzeba się dobrze wstrzelić w rynek z jakąś zupełną nowością, albo czymś czego jeszcze nikt inny nie ściąga, wtedy można konkurować ceną. Nie wiem jak wygląda opłacalność u tych co sprzedają np karty pamięci, pewnie zamawiają tego kontenery i zysk mają parę groszy na każdym.
Znajomy kiedyś ściągał akumulatory, ale z tego co widziałem to trochę się z nimi bujał, więc nie był jakiś extra pomysł.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus swego czasu tak pisałeś jakich to Ty pomysłów na biznes nie masz i ilu to znajomych jakie biznesy w UK porobiło (chyba z mopem w ręku ) a teraz wyskakujesz z jakimiś pomysłami z dupy wziętymi
buchachachachachachachah
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nic od poniedziałku przejazd po hurtowniach, zobaczymy.


sam jesteś z dupy wzięty MArianie :D Mam conajmniej 3 dobre pomysły na start! Jest jedna wada! Każdy z nich to conajmniej 10 k funtów wkładu początkowego, a sądzę, że więcej (20-30k), masz pożyczyć? Nie ? No to muszęzacząć od czegoś co można zacząć od 2-3 k na boku. Mało tego pomysł sam w sobie nie tylko jest pomysłem na biznes! To jesgt pomysł na niepracowanie wogóle!!! Bo jak będę miał taki mały biznesik, i będę miał zasiłki jako self-employed, to robię co i kiedy chcę!!! :p Czyli nie robię wogóle :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-01-28 11:08:14
1

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium