SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22438 Napisanych postów 32898 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403356
Nie chce ci się bo nie bardzo wiesz jak się za to zabrać :D Ale masz rację czas pokaże, a my nie zmarnujemy swojego który można poświęcić na ciekawsze sprawy niż smętne dyskusje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta to czmeu nie irlandia padla, skoro miala pasc pierwsza? czemu teraz obnizyli ranking wlochom? ostatnie podrygi *****i przed koncem tego cyrku :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22438 Napisanych postów 32898 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403356
Zielone wyspy takie jak Irlandia czy Polska są niezatapialne :D Jak znajdę jakieś ciekawe info o Paddych to wrzucę, bo nie będę tu nic z sufitu pisał, co do Włoch to i tak mają zawyżony rating podobnie jak USA do niedawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus te inwestycje w Boliwii itd to raczej nie dla Ciebie
po 1sze: nie oszukuj ludzi na necie - nie masz 100 tys funtów, nie masz nawet 10 tys więc panicza nie zgrywaj
po 2gie: willa kosztuje "tylko" 100 tys - tak, ale na dzień dzisiejszy kosztuje 100 tys a jak będzie tam rozwój gosp to niech i w ciągu 30 lat podskoczy cenowo 5 razy - dalej zwykłego szaraka nie będzie na nią stać, a bogacz będzie wolał postawić sobie coś od nowa, i trudno Ci to będzie sprzedać. jak już tam chcesz inwestować to małe domki albo mieszkania w bloku
rozejrzyj się w UK ile czasu się sprzedaje chatę za 500 tys, obczaj na zoopli, tam jak ktoś spuszcza z ceny to jest zaznaczone ile z ceny spuścił i kiedy. taką chatę się sprzedaje rok i to jak masz szczęście. teraz obczaj chaty za milion - kto w taką chatę zainwestuje? nikt, takie coś się kupuje jak się ma kasę dla siebie a nie jako inwestycja. potem jak taki koleś ma problemy finansowe to się z tą chatą buja i nikt tego nie kupi tak łatwo

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-09-20 20:53:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2671
Troszeczke zbaczamy z tematu inwestycji , co do rejonow inwestcji w nieruchomosci ja jednak doradzilbym nadal Hiszpanie, ale tylko w formie znalezienia bardzo atrakcyjnej okazji w jakims kurorcie ,ewentualnie Barcelona , Madryt , za dobre ceny mozna znalezc naprawde chetnych na wakacje z Polski , bezproblemowo wyciagac czynsz i jakis zysk .
Tylko , zeby znalezc taka okazje to trzeba poswiecic czas , a najlepiej byc na miejscu , bo jest tego naprawde duzo , ale okazje trafiaja sie nieczesto.
W pierwszej kolejnosci trzeba pamietac , ze musi to byc naprawde wysoki standard i kwota na inwestycje znaczna.

Co do inwestycji w Boliwii , chaty pierwsza klasa ,pewnie wybudowane za pieniadze z koksu ,jak mieszkasz w takim miejscu to dopiero masz kontakty i mozliwosci "inwestycyjne" w Europie.
Dostep do jednego z najlepszych towarow inwestycyjnych na swiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ozon witaj w dziale, może pare słów o sobie, skąd jesteś, jak nas znalazłeś itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz- zostaw ozona w spokoju wszystkich musisz sploszyc swoja inwigilacja? :D CHlopak sensownie pisze w przeciwienstwie do CIebie a ty od razu chcesz wiedziec jaki rozmiar skarpet nosi :D Potem sie dziwisz ze nikogo w dziale nie masz :P

Co do kwoty inwestycji to nie jestem juz na zasilku mieszkaniowym wiec nie musze sie juz kryc co i jak i sciemniac ze ani grosza oszczednosci nie mam, co za tym idzie moglbym Cie zgasic jednym screenem... tylko po co... im mniej wiesz tym lepiej spisz i dzieki temu myslisz ze jak wlozyles 100 funtow w forexa to stales sie inwestorem roku niczym warren buffet tylko z lepszymi wynikami :D A na tym forum moge Cie zgasic bez udowodniania Ci czegokolwiek - to ad1.

ad2 - tak kosztuje tylko 100 k funtow bo nie uwazam ze jest to zawrotna kwota, czegolnie ze taka villa to cena porownawczo, dwupokojowego w Warszawie, wiec prosta kalkulacja ze wiekszosc Polakow posiadajacych nieruchomosc w PL stac na taka ville lub potrzebuja niewiele kredytu/oszczednosci zeby wymienic betonowa plyte na taki bajer. Do tego jest to raczej gorny przedzial, sadze ze na miejscu, jak sie rozejrzec mozna upolowac cos za 30% taniej niz miedzynarodowi handlarze nieruchomosci oglaszaja, ze nie wspomne ze jak wziasc zamiast 500m2 300m2 to pewnie by sie zmiescic w 50 k funtow, ale ponownie sie podniecisz jaka to ogromna kwota i zaczniesz przezywac czy ja mam czy nie mam :D

Po trzecie to witamy Mariusz spowrotem, tylko pamietaj za duzo skakania do mojego roweru i znowu bedziesz smigal do Niemiec na ogorki w ramach kary :D
Co jak co ale moj rower jest swiety :D

I ponownie nie uchwyciles sensu mojej @iwestycji@ ani perspektywy czasowej, nie chce mi sie Ci tlumaczyc podstaw bo to zajmuje tyle ze bym juz napisal ksiazke SFD posts for dummies albo cos w ty stylu.

ozon1 - co do Hiszpani to jak mowie, boom byl w calej Europie teraz, wiec jezeli zakladam lata stagnacji lub nawet spadkow (choc moze blednie bo nigdy nie wiadomo gdzie pojdzie rynek) to ma to maly sens.Jezeli mowisz nawet ze nie zakladac wzrostu cen nieruchomosci tylko pod wynajem to wez pod uwage, ze wynajem zwykle daje rocznie 3-6% wartosci nieruchomosci, ok jak trafisz dobrze w hiszpani to moze 8%? Ale watpie. Na kursach na wycene wartosci nieruchomosci serwuja nawet kurs jak wyliczyc przyblizona wartosc na podstawie ceny wynajmu na dany region, wiec jest to mniej wiecej stala. Jezeli wiecj mowa o 3-6% i braku wzrostu wartosci nieruchomosci to jest to smiesznie mala kwota, jezeli 8% to nadal wyciagam wiecej z akcji i jakbym znowu przysiadl nad forexem to takze z tego ale ostatnio nie mam czasu. Wiec nie ma moim zdaniem sensu inwestowac w nieruchomosci jesli liczyc glownie na to. Ze nie wspomne naprawy, ryzyko ze nei wynajmiesz, ze rpzestana placic lokatorzy i zrobia se 5-tke dzieci (jak ja :D), ze nie znajac terenu kupisz w regionie w kotrym nikt nie wynajmie z jakiegos powodu itp itd duzo czynnikow.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2671
Ostatnio duzo cwicze,co sie wiaze z poszukiwaniem wiedzy i wyjasnia kwestie trafienia.
Przebywam obecnie w Dublinie ,mam nadzieje ze jeszcze tylko chwile
Zwykle zagladam do takich dzialow , poniewaz zajmuje sie indywiualnym doradctwem inwestycyjnym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2671
Tak , ja pisalem ze inwestycja w nieruchomosc to w sumie nie jest dobre posuniecie ,O Hiszpani napisalem tylko ,jako ciekawostce na ktorej mozna jeszcze cos zgarnac , jako dodatkowe inwestycji alternatywnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ozon1 - si senior :D mucho bien :D

no wlasnie nieruchomosc rozwazam jako inwestycje bardzo dlugoterminowa pod emeryture a w zasadzie to nawet nie to, tylko mam dosc swojej nieruchomosci w PL i mysle na co i gdzie ja wymienic bo w PL ona jest tak samo bezuzyteczna jak na przyklad w Turcji tlykoz e do Turcji moge wyskoczyc na wakacje a do PL nie zamierzam. mam juz dosyc w akcjach, chcialbym czesc przeinwestowac w ktoryms momencie, i nie trzeba duzo doinwestowac zeby przeksoczyc z bloku w PL na Turcje/Boliwie wiec bardizej traktuje to jako dlugoterminowa inwestycje (czyli rpzez 20 lat i tak wzrosnie a w miedzy czasie kilka wakacji tam i potem emerytura w cieplym regionie) i dywersyfikacje niz plan wlozenia w to calej swojej kasy nie daj boze jeszcze jak niektore mozgi na mortage. Ale im wiecej o tym mysle tym bardizej mi sie wydaje ze powinienem pchanc ta nieruchomosc w PL i wlanac 100% w akcje i forex i srac an dywersyfikacje bo to troche strata czasu. Chyba ze smigne na wakcje po poludniowej ameryce i gdzies mi sie tak spodoba ze stwierdze ze olewka. Napewno betonowej w plyty w PL nie wymienie na Hiszpanie wiec mimo ze pomysl jaki podsunales uwazam za najlepszy z tych rozwazan @nieruchomosciowych@ to lezy poza moim zasiegiem fiansowym, a teraz ide popracowac i lece do domu.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium