SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
tez o tym myslalem....ale porownujac ceny z allegrp.pl i autotrader.co.uk ceny sa bardzo podobne, ale nie siedze w temacie i nie wiem co wazne czyli jak ktos sie zna to wychaczy cos ciekawego pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
zamow koksu za 10 kola to zobaczysz jaka jest bitka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to to moge w kazdej chwili zaczac robic cale szczescie cos mnie od tego powstrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
hehehehe :)ZDROWY ROZSADEK PRZEDE WSZYSTKIM:) i tak 3 maj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak na marginesie sorry za ciekawosc ty kiedys tyle zamowiles?jaka przebitka byla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
E tam najlepszy biznes jest na przemycie jak ma sie obcykana bramke i dobrze przebiony wuzek ;)
uderzasz do andory i nie trzeba pracowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
ja naprzyklad kupuje viagre w angli i sprzedaje ale musisz miec dojscie na jednej tabletce robisz 200 do 250% a na viagre skup jest duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
mam teraz 2 opakowania :) SIXPACK jak masz dobre dojscie to bedziesz mial i dobra bitke a ila?... hmmm zamow to sie przekonasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2865
chaty spadna bo jest taka tendencja, kto ci kupi mieszkania jak ludzie joba traca ? zarcie to podstawa i na to idzie kasa , mieszkania traca na wartosci bo potrzebna jest zywa kasa a mal okto ma przy sobie zywa gotowke w takiej ilosci na chate. Trzebabylo grac na walutach wystarczylo konto mbank i przewalutowywac spekulacje od sierpnia bylo naprawde kolosalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
wlasnie dlatego ze ludzie nie maja pracy...nikt nie kupi mieszkania to ceny spadaja mozna w tym momecie wyczac super oferte na mieszkanie czy domek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium