SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
im predzej co niektorzy zrozumieja na czym polega zycie i zysk tym lepiej....najlepiej juz teraz ściągnąć różowe okulary z główki...tyle odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Inglisz mafia
NC

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
w chaty nie ma sie co ***ac za rok pojda w dol jakeis 10tys f

a tyle nie zarobisz na wynajmowaniu rocznie jak chcesz jedna chate a mieszkan jest w hooj p[ustych

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-09 15:22:01

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
B-50 mysle ze chaty sa juz w takim dole ze bardziej nie pojda...ja kupilem dom ktory jest warty 150000f za 125000f czyli 25000 tys mniej...byla okazja i takich okazji trzeba szukac. Morgage mam 580 f msc na 25 lat...nie wiele wiecej niz za wynajem. Chodzi mi o to zeby wziac druga chate na morgage i niech sama sie splaca z wynajmu...a wlasciwie chodzilo mi bo dzis dowiedzialem sie ze nie dostane nastepnego morgage Wiec to odpada Ale na chatach napewno mozna zarobic duza kase bo sa despereci ktorzy musza sprzedac chate jak najszybciej...tylko trzeba ich znalesc...zreszta to samo z samochodami.
Macie inne pomysly na iwestycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
spadna
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
j/w

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta chata co ja kupies spadnie w przeciagu 2 lat jakies kolejne 50kola...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
widze ze sami specjalisci ! ale spoko kazdy ma swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie moje zdanie ale 4 analityków co badaja rynek nieruchomosci z 20 lat w irl i uk, bardziej im wierze nic komukolwiek innemu na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
B-50 ma racje chaty spadną,zobacz jak bankrutują developerzy na świecie ale nie sądzę abyś w ciągu 2 lat stracił 50tyś zwłaszcza ,że władza w uk bardzo rozsądnie przygotowuje się do walki z kryzysem.Choć myślę że poczekałbyś jeszcze trochę to udało by ci się wyszarpać ją jeszcze taniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium