SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 56 Wiek 46 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
Leyus - a twoja mamusia dawala w czworakach parobkom i tatus kmiot zdobyl wybranke z potomstwem po koledze? Czyli plebejskie potomstwo w postaci leyusa? Kmioty wyedukowane sa nadal kmiotami. Glupi umysl chlopa z wiedza jest jak granat w reku dziecka.Pzregiales chamie.Kiedys kazalbym cie chlostac i pralbym po pysku. Tyle, ze i mama i tata i wszyscy twoi przodkowie na widok mojej rodziny sciagali czapki z glow i klaniajac sie mowili _ Tak, Panie. Ponosi cie chamie wyobraznia i pyskujesz korzystajac z mozliwosci forum. Moj dziadek mawial, ze nie ma nic gorszego niz chlopi. No i racje mial. Spuscic chlopa z postronka to pyskowac zaczyna. Kazde moje slowo to niezasluzony zaszczyt dla ciebie chamie. Ale laska panska sie konczy i do budy chamie. Szlachcic nie powinien sie z chamami pospolitowac i tutaj moj blad, ze probowalem z plebsem rozmawiac jak z czlowiekiem. Pochodzisz z nizin spolecznych, z bezimiennych, prymitywnych chlopow i taki na zawsze pozostaniesz. Tacy jak ty i twoja rodzina mnozyli sie w naszych wsiach, zeby potem pracowac dla Pana, czyli np. mojego pradziadka jeszcze.Jak konie czy krowy. I nic sie nie zmienilo, nadal jestescie bydlatka, ktore powinny sluzyc czlowiekowi, czyli Panu. Jestes dziad z dziada pradziada i na zawsze pozostaniesz tylko gorszej jakosci rodzajem czlowieka. Bo twoi rodzice , jak i ich rodzice i jak wszyscy twoi przodkowie byli nikim i zawsze beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ponosi cie chamie wyobraznia i pyskujesz korzystajac z mozliwosci forum.

Nie ma sprawy możemy sie gdzieś ustawić w połowie drogi między Brightona a twoja fabryka :D Tacy jak ty na widok takich jak ja sie co najwyzej glupio tlumacza, wiec jedyna okazaj to wyszczekac sie tu na forum i zaszpanowac pensja na poziomie zasilku dla żula. W rzeczywistosci pytalbys sie czy mozesz mi buta wypolerowac.

Szlachcic nie powinien sie z chamami pospolitowac i tutaj moj blad, ze probowalem z plebsem rozmawiac jak z czlowiekiem

To ty mam nadzieje ze na codzien wogole geby nie otwierasz :D

Bo twoi rodzice , jak i ich rodzice i jak wszyscy twoi przodkowie byli nikim i zawsze beda.

Tak tak chlopcze. Jedyna osoba na tym forum ktora jest nikim i zawsze bedzie jestes ty. Malujesz pedzlem 7 dni w tygodniu, po calym dniu zap.i.e.r.da.l.a.nia piszesz te swoje denne posty. Moja rodzina nawet na emeryturze pracuej w PL za przyzwoita kase bo sa wyedukowani. Twoja rodzina zebra o jakies zwroty od panstwa ktorych wiesniakom nikt nie da, i wyslali ciebie na emigracje bos najglupszy z miotu wiec machaj pedzlem iw syylaj hajs a oni dlaje beda zebrac.


A tak wogole skoro nie jestes chlopem to co robisz na chlopskim forum dyskusyjnym? :D toz tu same chlopy, bo przeciez tylko prawdziwy chlop moze lubic potargac jakies ciezary w czasie wolnym. Szlachta zjamuej sie chalniem wina i lapaniem chorob wenerycznych od tanich dziwek, wiec jak tu jestes tos chlop jak my nie chlopoki? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amade o ile nie naskakiwałem na Ciebie przedtem (bo uważałem że każdy może mieć swoje zdanie, poza tym wypowiedzi Twoje i leyusa były za długie) to teraz coś Ci powiem
SRAM na twoją szlachecką krew, nie jestem od ciebie gorszy (ani lepszy), gadanie o szlachetności krwi świadczy o tym jaki ty (pisząc "ty" zamiast "Ty" okazuję brak szacunku dla chama jakim jesteś a dowodem na to jest twoja pogarda dla ludzi o czerwonej krwi, choć jak bym ja ci dał w mordę prostaku to czerwień twojej by była taka jak mojej)

kilkaset lat temu prostacy tacy jak ty swoim pijaństwem i pogardą dla chłopa doprowadzili do tego że Polska została rozebrana przez 3 kraje, a potem tym samym chłopom włazili w dupy żeby tylko chłop chciał wziąć udział w powstaniu, a chłop miał gdzieś czy go w dupę będzie kopał Austriak, Niemiec czy Rosjanin, zamiast polskiego pospolitego nieroba i chama by tym byli szlachcie, PASOŻYTAMI, NIEROBAMI, CHAMAMI I OPOJAMI I TY SIĘ TYM SZCZYCISZ? ***NIJ SIĘ W ŁEB TEMPAKU

na jakiej podstawie uważasz że jesteś lepszy od innych?dla mnie nie różnisz się niczym od onetowych chamów którzy plują na swoich rodaków
że kiedyś twój przodek bił biczem i niewolił innych ludzi? że zabraniał im dostępu do wolności? dostępu do edukacji? że chłop musiał na podstawie jakiegoś chorego prawa odrabiać u niego pańszczyznę? ***NIJ SIĘ MOŚCI MURGRABIO W SWOJĄ PUSTĄ DUPĘ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Mariusz - jowohl!
Ja proponuje murgrabie zalatwic w stylu francuskim, na szafot sqrwysyna - innymi slowy bana, bo tych bredni czytac sie po prostu nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dlaczego ban? Bardzo fajnie się czyta tę dyskusję. Z wypiekami wręcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Na otrzezwienie Nie mowilem tez ze for life...chociaz z szafotu sie w sumie nie wracalo I nie odemnie zalezy ta decyzje...w sumie moze i masz racje, bo po usuwac malpe z zoo jak daje tyle radosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nuta dla hlabiego




I came in the building
I just wanted something better for me and my children
Than the hate mixed with anger I'm cocking my banger
My enemies are in danger even total strangers
Sneaky bastards wanna flame us
I know that they watching
Arrogance when they speak
Like no one can stop them
I'm hearing voices in my head telling me to pop'em
Determination and frustration and that'll drop'em
Blowing up the AK I'm ready to chop'em
Tell the cops to bring buckets get ready to mop'em
I came from the bottom
I tried to be peaceful
In the belly of the beast with the virus and meet you
It's ****ed up that's the way they treating my people
Life is like a horror flick but I'm making a sequel
Where the bullets grow teeth get hungry and eat you
Where the angels'll greet you
And I'd die for my people so my children get treated as equal

I, I never wanted you
I took a chance on the other side but nobody survived
Everyone was gone

I never wanted you
I was alive for the second time but nobody survived
Everyone was gone

They keep telling me war is the answer
It's a disease of the spirit
It's more than just cancer
It runs through the blood deeply
These cowards are sneaky
They try 'n keep me quiet from starting a riot
I try to be silent
The solution is violence
Couldn't see it any other way
Bust a shot, one time for my run-away
To all my kids who was used ans abused
To my teenage mothers who was young and confused
To my fatherless children being born by the millions
This is more than just a little noise
I got a bullet for every child molester that ever touched a little boy
You sick bastards!
Your punishment's coming fast and the system is hectic
I mean every word it's not just a record
It's seems like ever since they dropped the towers
Everybody's been abusing they powers
Whats real!

I, I never wanted you
I took a chance on the other side but nobody survived
Everyone was gone

I never wanted you
I was alive for the second time but nobody survived
Everyone was gone

Oh no, they don't give a damn about us
Oh no, they can'r give a damn about us

Parafraza:
Amade, arrogance when you speak, you sick bastard!
Where the bullets grow teeth get hungry and eat you
Where the angels'll greet you
And I'd die for my people so my children get treated as equal
I got a bullet for every one of you!
I try to be silent
The solution is violence!!!

Na szafot!



Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-07-02 02:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Patrzcie jak sie poruszyl jak napsialem ze jego pra przodkinie dawaly na sianie chlopom :D Pewnie trafilem w prawde :D Musiala go jego faszystowska rodzinka wyslac na emigracje bo wiedzieli ze nie jest tak aryjski jak oni :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikogo banował nie będę, ale to co koleś tu wypisał to mnie szlag trafiał, bo to tacy ludzie nasz naród przez setki lat kopali po dupach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A daj spokoj, moze sobie popisac z domowego zacisza, bo w rzeczywistosci od kazdego z nas dostalby po ryju i doskonale o tym wie robol-arystokrata Pan na wlosciach z pedzlem w lapie, ktorego wlasna rodzina wyyebala zeby zapier.dalal do UK, bo nie mogli juz patrzec na jego bekarcie lico Nie ma co sie wqrwiac, smiac sie trzeba z kalectwa umyslowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium