SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
ok jestes boski a teraz przytul sie do mariana i spac bo od 8 czeka zmywak papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Lekarz wie ze mowisz do siebie w formie 3-ciej? Bo u mnie 10:21 z tego co wiem, niedawno wstalem Jestem 15000 km daleko od takiego tatalajstwa

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-07-15 02:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
dobra peace a ja jestem w pracy a w uk jest 01.26
z fajnego tematu zrobiła sie tylko spam i pyskowka bez sensu koniec spamu

Zmieniony przez - siero w dniu 2010-07-15 02:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
W tym dziale kazdy temat to off-top Sam wpadles i zaczales od oceniania kto tu jest ogarniety, a kto jest socjalna swina Ani dzien dobry ani pocaluj w dupe, wiec tak zapracowales na pyskowe, bedziesz grzeczny to sie wybaczy i zapomni Jak krol socjalu da przyzwolenie of course
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Niech bedzie jeszcze ad rem:
-sklepik z odzywkami na jakim poziomie? w necie konkurujesz z dlugo istniejacym na rynku discoutsupplements itd. ktore cie moge wykonczyc cenowo w chwile, jestes zalezy od wahan usdgbp, ta para walut jest niestabilna ostatnimi czasy, generalnie - lipa, o kosie to powiem tylko ze -> Jak szalec to szalec i czemu od razu nie kilo kokainy? Polecisz do kolumbii kupisz za 5$ baksow, za 10 razy wiecej, nic tylko leciec
Jak ktos chce sie bawic w handel to Chiny sa teraz niesamowita szansa, ale mowimy o ilosciach kontenerowych i sieci dystrybucji bezposredniej i posredniej...
Wiec wyskoczyles z tym pomyslem i "na czym kazdy sie najlpiej zna" jak filip z konopii, nie sadz innych swoja miara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Loo****a
Patrze nowy temat pewnie jakis nowy pomysl ktos mial juz sie nawet na mszynke w promocji z asdy czilem zeby wasa ogloic, a tu dupa...trzeba pracowac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no warto odzywki z chin sciagac i sprzedawac bo:
1. udajesz ze wiesz co pisze na opakowaniu i to czyni cie jedynym ekspertem od dawkowania w miescie
2. w ten sposob chiny recaclyinguja odpady radioaktywne wiec jak powiesz "stary po tym towarze to ci wlosy wyjda takiego ma kopa" to ani slowa nie sklamiesz
3. mozna w kontenerze od razu przemycic kilku chinczykow, dodatkowa kasa gratis, jak przemycisz chinke to jeszcze loda zrobi

Jedna wada tego biznesu!!! Nie wiem jak tam dojechac paskiem TDI, raz probowalem ale mi kolo odpadlo tuz za Polska a i tka nie wiem czy drogi nie pomylilem,w iec jak jzu odpadlo poszedlem na pierogi.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Leyus
Akurat to powaznie pisalem, moim zdaniem to jeden z lepszych obecnie biznesow - odzywki to wasaty wymyslil Ja pisze w ogole o produktach z chin, sciagam indywidualnie i ceny sa rewelacyjne, co dopiero jakby to ciagnac w kontenerach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no wiem, ale ja to czlowieku zmiksowalem na swoj unikalny sposob!!!!

bez urazy dla sciagania towaru z Chin slyszalem ze w PL na allegro ludzie na tym fortuny robili, na glupotach anwet jak myszki komputerowe.

chcecie MAriany prawdziwy pomysl na biznes? To ja wam go zaraz dam!!!! Niech tylko wyszukam wlasciwe linki.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wiem, wiem ze zmiksowales, calkiem udanie
Allegro to polskie byznesmeny, mi nie chodzi o detal, tylko o hurt - tworzysz siec dystrybuji bezposredniej i posredniej, sciagasz wielkosci kontenerowe, ale na tym trzeba sie lekko znac, bo jak cos zyebiesz to zostajesz z kupa towaru z kotra nie masz co zrobic i bankrutujesz
Mnie jakos handel nie pociaga, ale mozliwosci kusza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

WHEY premium