SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NYPDPower zdiecia 1,2,7,8,9,10,12,25,26,35,36,37

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Sylwetka potęga stary wyglądasz jak cyklop :P tylko ze z parą oczu xD Ja też nie wierze nic a nic w to że na sucho zrobiona sylwetka, a co do policji i testów to popieram Johnego, Ronnie Coleman to chodzący steryd wiec na pewno by już nie pracował w policji gdyby były testy. Wracając do sylwetki, jestem zwolennikiem low fat'u chociaż do pewnej granicy na 12 stronie jest perfekcyjnie. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
Stary Twoja sylwetka stanowi wzór dla wielu użytkowników tego forum... Nie wiem jaki interes masz w tym żeby wzbudzić w nich przekonanie o braku obecności SAA co do twoich efektów kulturystycznych jestem pełen podziwu... nie ingeruje w twoje cykle SAA bo to tylko twoja i wyłączna sprawa ale prosze Cie nie przekonuj "lajków" że coś takiego można ośiągnąć sumienną dietą i treningiem bo to bzdura... Na poziomie rekreacyjnym można dojść do pewnych sukcesów osobistych i tyle ale organizm każdego człowieka wyznacza pewne granice których niestety nieda sie przekroczyć używając super diety 3.0 bialka 6.0 węgli itd wspomagając sie xpandem, białkiem/gainerem itd mimo super pomyslanego treningu bo sylwetka jaką prezentuje ów użytkownik jest majstersztykiem... jest to sylwetka wykraczająca poza normy ludzkiej natury genetycznej i mówcie co chcecie... podważajcie moje zdanei jak chcecie ale jak ma sie wciskać kłamstwo to lepiej nic nie mówić takie moje zdanie... KROPKA

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1578
Ok przekonywac juz wiecej nie bede bo widze ze nie ma sesu. Ja w koncu wiem jak naprawde jest. Co do Ronniego to on tylko pracowal jako policjant 5-ec lat w Texasie. Krotko,tak; ale tylko dlatego ze byl on zmuszony do odejscia dobrowolnego bo byl zazucany mu doping. Jezeli by sie stawial temu, sprawa byla by mu zalozona i byl by zwolniony bez zadnej emerytury. Wiec oddal odznake i klamke po pieciu latach aby dostac tylko 1/4 emerytury. Lepsze to niz nic. Nastepna zecz jest taka ze to bylo w 2005 a teraz mamy 2010 i wszystko jest pod wiekszym nadzorem, szczegulnie NYPD.

Sosenoss - jaki masz staz, bo moj jest okolo 13-14 lat i pamietaj ze jak ja sie zaczolem odtluszczac to wazylem 135-140kg a teraz waze okolo 110kg.

Ok koniec juz tego wracamy do tematu.
Ale dzisiaj pojadlem normalnego polskiego zarcia . Kto dzisiaj odpuscil diete???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1959
sosenoss mylisz się chłopie
Znam ludzi, co nie wiedza nic na temat siłowni odżywek nie mówiąc o ssa a są zbudowani jak nie jeden!
Kumpel ćwiczy, gimnastyke sportową od 14 lat w łapie ma około 45cm oczywiście wszystko w rzeźbie
Chętne bym dał na forum jego zdjęcia, ale to kumpel nie będę prosił o zdjęcia bez koszulki lol
NYPDPower na pewno nie bierze koksu tak mi się wydaje są ludzie lepiej i gorzej obdarzeni możliwościami do trenowania tego sportu, genetyką
A pyzatym na tym forum jest dużo ludzi fajnie zrobionych i tez są przez niektórych osądzani ze biorą a ich staże zaczynają się od 12-13 lat ciężkiej pracy
Temat rzeka
NYPDPower dziś jest tak jak ktoś fajnie wygląda to musi robić strzały taka prawda
Puzdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
"NYPDPower na pewno nie bierze koksu"

anield thx ze rozwiales tu wszystkie wszystkich watpliowosci %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248

A ja mysle zeby nie ingeorwac w sprawe SAA owego uzytkownika ani nie starac sie wmawiac ze nie ;)
Jak to ktos powiedzial Temat Rzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
I znowu to samo... zamiast oceniać sylwetkę, to się zrobi x stron OT na temat saa. Widocznie niektórzy sobie muszą ulżyć. Ogarnijcie się ludzie, nie macie nic lepszego do roboty niż bezsensowne wykłócanie się o coś, czemu autor zaprzecza? Podnieca was to, że jeden napisze brał saa, drugi, że nie i tak w kółko?

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
Długi staż nie usprawiedliwia nikogo bo uwarunkowania genetyczne to jedno a wymiary przekraczające tą całą genetyke to drugie. Jeden orgzanim pozwala na mniej inny na więcej ale NIE BEZ GRANICZNIE. Jeden samochód zależnie od silnika spali ci 8 litrów na setke inny 6 a jeszcze inny 5,5 ale zaden nie spali ci 2 litrówAdekwatnie Kowalskiemu genetyka pozwala na 43 w łapie, Krawczykowi na 45 ale nikomu na 50. Granice są wszedzie i nie zapominajmy o tym bo nawet najdłuższy staż nie przesunie tych granic.

Zaraz oczywiście znajdzie sie ktoś kto ma kumpla co ma 51 w łapie przy niskim bf i wszystko to osiągnoł na dosypywaniu białka do ziemniaków i makaronu tylko pytanie czy tek Ktoś mógłby ręczyć za to zapewnienie Podkreslam ze nie mam nic do SAA ale czasem lepiej przemilczec niz pisac cos w co trudno uwierzyc realistom bo cuda sie zdarzają ale nie każdemu latwo w nie uwierzyć co sie sprowadza czesto do odbiegajązych od tematu niepotrzebnych konfrontacji

Zmieniony przez - sosenoss w dniu 2009-12-25 11:17:22

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Niestety sosenoss ma racje Taka jest prawda i takie sa realia a wciskanie kitu w żywe oczy nie ma najmniejszego sensu sylwetka jest mistrzowska i nie pozostawia to żadnych złudzeń ale po co kłamać

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat 5 miesięcy ćwiczeń

Następny temat

21 lat zdjecia do ocenki:)

WHEY premium