SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ: BIAŁKA FUNKCJONALNE!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884


Dziś poszła śniadaniowa wanilia z kokosem, recenzja tutaj : https://www.sfd.pl/-t1044622-s4.html#post6 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Kondzio przy Tobie te puszki wygladaja jakby mialy po 100g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
oj tam oj tam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie jakbym siebie z jakims ZMA widzial , swoje opinie tez wystawie za tydzien jak bede na wyjezdzie kilka dni idealny moment na przetestowanie tych smakołyków , jedynie nocne juz sprawdzilem ale dam razem juz wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
łeeee to ja skopiuje moje pierwsze wrazenia bo nie kazdy moj dziennik czyta :)


BREAKFAST- smak jogurtowo-wiśniowy obłędny :) rozpuszczalność jak dla mnie dobra ale też nie wsypałam 4 miarek a 3 i to mi wystarczyło.. taka dawka węgli "otworzyła' mi oczy - chociaż po mojej chorobie i tym jak 2 tyg leżałam kazda dawka energii postawiłaby mnie do pionu :D
poza tym przy dawkowaniu jakie podane jest na opakowaniu taka puszka 1kg starczylaby na 10 porcji.. drogo czy tanio to juz Wasza decyzja.. jak dla mnie warto - jest naprawdę świetne.. :)


ALL DAY- smak czekolady z miętą bardziej czuć było mietę niż czekolade , ale rozpuszczalnośc idealna :) i teraz nie wiem czy to po tym bialku czy nie (bo trzeba pamietać, że to był mój pierwszy raz z bialkiem. ) ale brzuch miałam jakbym ze 4 pizze wciagnela.. :D ocene tego białka zostawie na pozniej , bo chcialabym zobaczyć czy kolejny raz tez mi tak bebzon wysadzi czy to po prostu taka pierwsza reakcja była na coś nowego.. - taka reakcja i tak była znośna w porownaniu do tego jakie przeboje mialam gdy pierwszy raz zetknełam się z kretą :D


NIGHT- smak orzechowy, zdecydowanie moje ulubione !!!!!! przepysznie smakuje świetnie sie rozpuszcza i.....dobrze się śpi :) tez nie wiem czy to z powodu ZMA zawartego w bialku , ale ostatnie kilka nocy źle mi się spało ciągle się budziłam i wstawałam niewyspana a ta noc minęła bardzo spokojnie bez pobudek i obudziłam się jak nowonarodzona.. :D





Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
można wiedzieć jakie są ilości płatków owsianych i ryżowych w tym produkcie śniadaniowym ?
(jeżeli dobrze kojarzę to poszczególne składniki wymieniane są po kolei wg ilości na 100g produktu)
wychodziło by na to,że tych najbardziej wartościowych węgli raczej symboliczna ilość a najwięcej będzie w sumie najmniej pożądanych imo malto i glukozy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Składu procentowego niestety nie możemy ujawniać. Natomiast trafnie zauważyłeś, że kolejność składników jest podana w kolejności od tego, którego jest najwięcej. Maltodekstryna to cukier złożony, dzięki czemu węglowodany uwalniane są stopniowo. Glukoza zapewnia szybki dopływ cukru do organizmu. Płatki owsiane i ryżowe to węglowodany również złożone. Jak widzisz, dokładnie zadbaliśmy o recepturę :)

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
szkoda bo to zadna mieszanka zastrzezona która moze w jakikolwiek sposób wplynac na efektywnosc dzialania produktu,
dla mnie to zadne wytłumaczenie niestety ale ok,
to samo tyczy sie stwierdzenia
"Maltodekstryna to cukier złożony, dzięki czemu węglowodany uwalniane są stopniowo. Glukoza zapewnia szybki dopływ cukru do organizmu."
to tak jak by powiedzic ze dobrze bylo by sobie wypic na sniadanie mix carbo z glukoza a wszyscy wiemy ze to nie prawda, no chyba ze ktos nie jest w temacie..

i zeby nie bylo, fajnie ze firma sie rozwija , wprowadza nowe produkty, próbuje trafiać w potrzeby konsumentów jednak nie robcie tego na sile byle cos zrobic, jak cos robic to dobrze, lepiej niz konkurencja a taki produkt raczej nie nalezy do takich rozwiazan..
na taki sniadaniowy produkt imo wystaczylo by jezeli juz wpc +zmielone płatki owsiane + ewentualnie jakies inne/błonnik + dodatek tłuszczy i bylo by wszystko co potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Zgodnie z obietnicą wyrażam swoją opinie na temat nowych białek firmy.Nie będe oceniał smaku bo to są indiwdualne gusta każdej osoby trenującej i każdy posiada różne receptory smakowe jedyne co mogę dodać to że smak czekolada - mięta zwalnił mnie z nóg :D

Breakfast Protein
Fajnie się rozpuszcza ale czasami trzeba wyciągnąć siateczke z shakera bo zostaje troche płatków i ryżu :P Generalnie super połączenie.Zawsze rano robiłem indiwdualnie podobną mieszankę wiec fajnie teraz się to uzupełnia .Mi odżywka daje fajnego kopa od rana .Ostanio chyba przez pogodę chodziłem mega zamulony a od momentu spożycia odżywki po 30-40 minutach uczucie nudności mija Ogólnie odżywke oceniam na 5 :D

All Day Protein

Smak czekolada mięta poprostu super !!! Aż mam ochotę zrobić drugą porcję Rozpuszczalność idealna pare ruchów i odżywka gotowa.Idealna odżywka na popołudniowy posiłek .Moja ocena to 6+ :P

Night Protein

Fajnie że firma wprowadziła białko na noc tego brakowało !! Rozpuszczalność taka sama jak przy odżywce wyżej czyli super :)Smak wiśniowy całkiem spoko:) połaczenie z zma sprawia że budze się rano wypoczęty a chodzę spać dość późno a wstaje dość wcześnie także odżywka idealnie spełnia moje wymagania .Ocena 6

Dziekuje firmie że fajny pakiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7523 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385549
Po 2 dniach stosowania juz wstajesz wypoczety ? Szybko na ciebie suple działają
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA, DAA i kreatyna, jak dawkować, pomocy !!!

Następny temat

Smak Activlab

WHEY premium