SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ: BIAŁKA FUNKCJONALNE!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Cala puche nie ale chociaż po 1 porcji a nie jak to jest w tym sniadaniowym mniej wiecej 1/3 porcji

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-10-14 11:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22577
właśnie to jest trochę dziwne ... coś się nazywa Protein, a ma 21g białka na 100g prochu a w 40g ( 1 próbka) jest tyle białka co nic.

Zmieniony przez - SzaroUek w dniu 2014-10-14 11:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bo jakby się nazywało Carbs & Rubbish to byś nie kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
90zł za 900g białka to bardzo drogo niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22577
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Night Protein + ZMA
Troche sie zapienilo, ale ze ja nie pije bialka od razu po rozrobieniu to odczekalem jak zwykle i bylo ok.
Rozpuszczalnosc - slaba, trzeba bylo dosc sporo trzepac szejkerem.
Smak - ja mialem yoghurt-cherry i wg mnie super, posmakowalo mi. Na prawde taki jogurtowy.

Takze w ogolnej mojej ocenie - troszke mozna by poprawic rozpuszczalnosc.
Dziekuje firmie Activ Lab za mozliwosc przetestowania. Reszte dopisze jak sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
ja mieszam ten produkt widelcem a szejkarze i jest ok, niczego nie szekeruje bo to słaby sposób na rozrabianie białka

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-10-14 18:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53596
Dostałem i ja więc dziele się opinią.

Night Protein + ZMA

Porcję 40 gram wsypałem do 250 ml przegotowanej letniej wody.

Rozpuszczalność: 5/10 Niestety średnia, trzeba więcej się namachać szejkerem aby białko się rozpuściło (dużo bardziej niż podobny produkt innej firmy który obecnie również spożywam). A nawet dłuższe machanie nie rozpuściło całości proszku, osad został na szejkerze. Piany również sporo, ponieważ zawsze piję natychmiast po wymieszaniu, nie wiem czy piana szybko opada czy nie

Smak: 7,5/10 Miałem smak jogurt-wiśnia. Wiśnię miałem kiedyś z innej firmy i strasznie waliła chemią tutaj tego tak nie czuć. Mi osobiście podpasiło. Może nie jest to mistrzostwo świata ale można wypić nie wykręcając ryja w drugą stronę

Ogólnie produkt nie najgorszy, cena już widzę robi się bardziej "lucka", więc niewykluczone że nawet zakupie sobie puszeczkę.
Tylko taka moja mała rada, jak to ma być ZMA to na litość Boską dajcie organiczny magnez, bo węglan magnezu to

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402711
do mnie też próbki dotarły, dziękuję bardzo,

Protein Breakfast

o tym ze dobrze sie miesza napisac nie mozna ale wiadomo ze to przez platki,
co do smaku (czekolada) to sredni ten czekoladowy, ale nie mozna powiedziec ze nie dobry,
bardziej przyczepił bym sie do skladu, wg mnie slaby pomysl dawac wiekszosc wegli z malto + glukozy jezeli mialo by to byc pozywne sniadanie, no ale to tylko moje zdanie , kto co lubi..

All Day Protein + EAA

czekolada z mieta nawet nie najgorsza, fajnie czuc miete ale za to slabo czuc ze to czekolada, bardziej czuc mleczny smak,
do tego troche słonawe, dgyby nie to i bylo by bardziej czekoladowe to bylo by calkiem, calkiem a tak wypada srednio w mojej ocenie,
rozpuszcza sie dobrze, nie pieni sie,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA, DAA i kreatyna, jak dawkować, pomocy !!!

Następny temat

Smak Activlab

WHEY premium