SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ: BIAŁKA FUNKCJONALNE!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bardzo mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bialko tez spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Polska zjadła kilogram - Irlandia dostała testery - pozdro służba celna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Co ty gogel gadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Dzięki za możliwość przetestowania, bardzo fajna akcja.

Night protein + ZMA jogurt-wiśnia
40 g białka z 330 ml wody. Rozpuszczalność dobra, piany brak
Smak smak dla mnie mocno podjeżdżający chemią, za słodki
Ocena: 6/10


All Day protein + EAA czekolada-mięta
40 g białka z 250 ml wody, rozpuszczalność dobra, piany brak
W zapachu mocniejsza czekolada, w smaku mięta, mnie podeszło. Nie wiem, czy jako "główne" białko by się nie znudziło szybko, ale jako urozmaicenie ciekawe
Ocena: 9/10


Mam jeszcze Protein Breakfast smak czekoladowy, ale na razie brak koncepcji, kiedy to zjeść. Taki stosunek węgli do białka jakoś się kłoci z moim widzeniem prochu jako uzupełnienia białka czymś, co nie ma ani węgli ani tłuszczu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Night Protein - smak jogurtowo-wiśniowy

Smak - czuć taki posmak jogurtowy, chociaż mi nie podechodzi ta kombinacja smaków
Rozpuszczaność - po kilku machnięciach zostało troszkę niewymiaszanego prochu
piana - pojawiła się piana, chociaż po 3-4min opadła 3/5
gęstość - w 350ml wody lekko gęściejsze - bardzo przyjemnie to siępiło

Ogólne odczucia - ze względu na smak próbki na pewno nie zdecydowałbym się na zakup całej puszki o tym samym smaku

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
SMAKUJEMY NOWE BIAŁKA FUNKCJONALNE Z ACTIVLABA



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Białko All day Cherry mniam !

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
bedzie moze jeszcze raz podobna akcja na te bialka? albo mozna sie jakos zglosic po delikatnym spoznieniu?
bo nie wiem jakim cudem umknal mi ten temat
a na te bialeczka poluje juz daaawno w sklepie sfd ale zestaw troche kosztuje i wole sprawdzic najpierw :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA, DAA i kreatyna, jak dawkować, pomocy !!!

Następny temat

Smak Activlab

WHEY premium