SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ: BIAŁKA FUNKCJONALNE!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
All day czeko mięta

Smak - przypomina to smak takich cukierków czekoladowych z miętą. Przyjemny smak.
Rozpuszczalność - kilka machnięć shaker`em i obyło się bez grudek
Piana - trochę się jej pojawiło, ale na szczęście szybko opadła
Gęstość- w 300ml wody jak napój
Ogólna opinia - polecam, chętnie kupię to białko o takim właśnie smaku

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Breakfast czekolada 40g/100ml wymieszane w szklance łyżeczką rozpuszczalność bardzo dobra, grudek brak tylko owsiane które fajnie chrupały. Czuć słodycz, ale nie przesadzoną. Piłem przed snem i lekko weszło, zero zalegania we flakach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031


Rozpuszczalność w każdym produkcie BEZPROBLEMOWA!
Smak - wiadomo każdy indywidualny, ale dla mnie czekolada z nutką mięty na noc super pasuje, a na dzien bardzo mi pasuje wanilia

Breakfast - fajnie chrupkie, można szybkie śniadanie wypic, gdy ktoś ma mniej czasu!

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2014-10-17 12:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Night Protein + ZMA jogurt-wiśnia. Bardzo przyjemny smak, jak rozwodniony jogurt wiśniowy. W składzie kazeina, a nie było gęste co mi pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
U mnie nadal nic, ani stad ani z testow w dopingu. Szkoda czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Zaraz napiszę do Tomka jak to z tą Twoją obczyzną wygląda ustalałeś coś wcześniej czy zgłoszenie po prostu poszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
A ja myślałem ze to tylko do mnie nie przyszły próbki Ale nie ma co rozpaczać sa opinie więc zakupie duża puche Night Protein + ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26388
Dzisiaj weszły 2 próbki, w ciągu dnia all day czeko mięta, bardzo fajny smak dawno takiego nie piłem, a przed chwilą białko na noc o smaku wiśniowym, smakowało jak jogurt typu jogobella. Nigdy wcześniej nie miałem produktów Activlabu więc podchodziłem z dystansem, ale jakość mnie zaskoczyła, smak i rozpuszczalność na plus, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zauważyłem, że wysyłki za granicę nie dotarły.. :-/
To już nie pierwszy raz jak listy z testerami są wstrzymywane

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Witam, na wstępie pragnę podziękować firmie Activlab za możliwość testowania

Co do rozpuszczalności nie mam zarzutów wszystkie białka rozpuszczały się dobrze.

All Day Protein - Mint-Chocolate jakoś nie podpasował mi ten smak, Ale nie lubię takich mieszanek więc jak wiaodmo o gustach się nie dyskutuje 3/6

Protein Breakfast smak czekoladowy bardzo fajny + płatki w środku bardzo dobre połączenie Smak 5/6

Night protein + ZMA - choć nie przepadam za jogurtami wiśniowymi to ten smak mi podpasował. 5/6

Pozdrawiam.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA, DAA i kreatyna, jak dawkować, pomocy !!!

Następny temat

Smak Activlab

Wiecej