SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My photos, brzusio strona 1, reszta od strony 4

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
a dam soga - m.in. za to, ze podkresliles, ze nie robiles zadnego glupiego (wg mnie) a6w

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
nie tylko wg ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
SG

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703


Jak dla mnie to slabo, za chudo.
Co do brzucha to "taki" () u ektomorfika nie jest strasznie trudno wypracowac i wiem co mowie bo trenowalem niejednego. Moj podopieczny trenuje go od tygodnia (wrzucam Twoja i jego fote bez napiecia) i jego brzuch wyglada bardzo dobrze mimo ze go cwiczyl 2 razy. Wroc jak zyskasz jakies 10kg suchej masy to moze bedziesz wymital
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 646


Hmmm no bez urazy bo nie jest zle, ale brzuch to chyba faktycznie niewieki wyczyn z Twoja genetyka. Ja sie do niego zupelnie nie przykladalem (czego teraz zaluje:/) a nie jest tak zle. Mam na mysli to ze u Ciebie to nie wymagalo tak wiele wysilku...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
ah czepiacie sie... ma fajny brzuch i tyle, a co kogo obchodzi jaka ma budowe jak idzie po plazy czy gdzies...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
skowron
tylko nie mów że ten koles obok mojego zdjecia które zapodałes ma nie napiety brzuch , buahaha przeciez widac od razu że napiał i jeszcze do tego mówisz że cwiczył go 2 razy dobre a co on drugi coleman że po dwóch sesjach na brzuch urosła mu krata, przestan mnie rozsmieszac, ja wiem ile mnie to kosztowało żeby zrobic taki brzuch, pokarz mi drugiego takiego ekto ( chociarz jednego ) który ma taki brzuch jak ja ( chociarz zblizony) skoro mowisz że to nie takie trudne to dlaczego na forum nie mamy zawały zdjec z za***istymi kratami??
btw: 10 kg masy z moja genetyka , nie wiem czy dorzyje tej chwili

zetor
wiesz niski procent bf to jedno ale misnie brzucha z powietrza sie nie wzieły wiec łatwo raczej nie było, to że nie musiałem robic aerobów to nie znaczy ze było lekko, pozdrawiam


Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-04-22 23:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182
i jeszcze do tego mówisz że cwiczył go 2 razy dobre a co on drugi coleman że po dwóch sesjach na brzuch urosła mu krata,
Ten koles to ja i nigdy nie cwiczylem brzucha, poza ostatnim tygodniem w ktorym w ogole zaczalem trenowac, pod okiem Skowrona. Drugi Coleman to raczej nie jestem ale dzieki za uznanie.
przestan mnie rozsmieszac
Dlatego nie rozumiem co cie tak smieszy. Skowron ma na pewno znacznie wieksza wiedze i doswiadcenie od Ciebie wiec sie tak nie wymadrzaj... Zerknij sobie tylko na zdjecia Zetora, ktory cwiczy pod okiem Skowrona. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
skoro mówisz że cwiczysz dopiero do tygodnia to naprawde masz genetyke colemana albo czuc mi tu ściema, ale mniejsza o to , zetor dla mnie wyglada za***iscie a ty jak na początek tez ładnie sie prezentujesz. ty na zdjeciu masz napiety brzuch i nie mów że stoisz na luzie,bo widac jak masz skrecony tółw co powoduje napiecie brzucha i zostało twoje zdjecie porównane do mojego na luzie, to mnie rozsmieszylo. skowron moze ma wiedze wieksza odemnie, nie wiem , nie znam go. rośmieszyło takze mnie to że powiedzial iz bez trudu przyszło mi żrobienie kraty , wiec mówie gdyby to bylo takie proste to dlaczego nie mamy na forum zawałki zdjec z plazowymi kratami??
btw: skoro zetro ćwiczy pod okiem skowrona to dlaczego napisał że zaniedbał brzuch, chyba profesjonalny trener dba o wszystkie partie swoich wychowanków?? czyz nie ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat, 78kg wagi i 170cm wzr..

Następny temat

NWX dalej zrzuca sadło-Aktualizacja super słit focie str 72 foto 71,68,66,65,63,60,49,53

WHEY premium