SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muzyka w czasie treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10216

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
wszystko wporządku ale "zabolało" mnie zdanie
"Wszystko inne na dziendobry zaniza wam ciezar na sztandze."

A nasze radia to straszny syf. Jedynie w radiu centrum wieczorem coś ciekawego leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 416
a ja lubie posluchac muzyki w czasie cwiczen.Slucham hip hopu

v_6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4108
ja tam sobie słycham poezji spiewanej. Głównie Turnaua chociasz odpoczynek miło leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jodełko

innowierca... świat stoi go gory nogami- więc z tej perspektywy rozumiem co móglbyś mieć na mysli, w sumie na moja korzyść...

a wracając do tematu- tak ogolnirj;

ja powiem tak- skoro rozmawiamy już- o muzyce podczas treningu; ŻE JEJ PODCZAS TRENOWANIA WCALE PRAWIE NIE SLUCHAM [bo i tak nie zwracam na nią uwagi gdy jestem skoncentrowany- a to dla mnie jest najważniejszy bodziec, czy czynnik dobrego treningu- koncentracja].

a w życiu- mam swoje ulubione gatunki, a także gatunki, ktore "szanuje" ze względu na wartości artystyczne[a to sie u mnie liczy najwiecej]

...pewne gatunki odpadają u mnie poprzez przeciwieństwo do ostatniego zdania, ktore napisalem- a gdybym tego sluchal na siłowni -jak Puma napisął- nie uniosłbym nawet samiutkiej sztangi w martwym ciągu czy przysiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
kiedys ktoryś z mioch o wiele wiekszych ode mnie rpzyjaciół powiedział że na prawdziwej siłowni nie ma miejsca na muzykę i rozmowy... wg mnie to lekka przesada...

co do tematu: stumulujaco dziala na mnie dobry rock, najleppiej zza oceanu, ale żadne GreenDay, raczej coś w stylu Tiamat itp, czyli cieżki rock ale nie metal, a w gruncie rzeczy dobre techno rodem z imprez typu Qlimax, Defqon1...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Bo muzyka nie jest po to by jej w trakcie treningu "słuchać". Jest po to by wprowadzić nas w konkretny nastrój. Ja mam kilka wybranych ciężkich kawałków i muzyka leci a ja ćwiczę a nie słucham Moim zdaniem powinna być ciężka agresywna i rytmiczna. Mnie bardzo pomaga. Czasem zapętlam jeden kawałek i leci przez 2 godziny non stop

Jak dla mnie oczywiście metal, tu się zgadzam z pumą, że jakby mi ktoś nagle przełączył na coś innego - to od razu dycha w dół i seria od razu stracona

Zresztą puma nie napisał, że hip-hop i techno są do dupy, tylko że jakby ON tego słuchał to by pogarszał wyniki, bo ON tego nie trawi ( ja zresztą podobnie ) - więc wypraszam sobie od razu jechanie po metalu - bo ja też mogę pojechać po innych gatunkach, a nie o to tu chodzi. A że metal to patologia ? Siłownia też

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2009-08-31 17:07:06

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Ciupelek, krzyzaku jeden. To jest temat wybitnie spamowy. Nikt tu krucjaty nie robi, ani nikogo nie namawia. Traktuj zabawe pol zartem pol serio.

Niby nic a dowiedziales sie juz kilku rzeczy:

- kazdy ma swoje upodobania, i na swoj sposob potrafi dodac sobie pozytywne bodzce jesli wlaczy to co lubi. Trening do twoja praca nad twoim organizmem. Personalnie zadne placebo w proszku nigdy mnie tak nie podkrecilo jak dobry mocny kawalek, sprawdzonej ostrej kapeli. Kofeina, guarana czy inne bzdury -> ida w odstawke jak bekarty jesli tylko wypracujesz zasade :
MYSLIWY [TY], JEGO WLOCZNIA [SZTANGA], JEGO OFIARA [REKORD] I JEGO SRODOWISKO POLOWANIA [SPRZET, TECHNIKA, OTOCZONE TJ MUZYKA].

- Jest jeszcze jeden wzorzec ktory mozesz wyciagnac. Stare wygi ktore trenuja cale zycie, nie zasezonowali, wyszli na swoje, nikomu juz nic udawadniac nie musza, a pomagaja za to innym -> sluchaja metalu :) Przypadek ? *


*oczywiscie zart.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Krzych666 to to na fotkach widac ze ma piora. Ja sie swoich pozbylem, ale zamierzam wrocic, po nastepnej kampani softwarowej.

Apokalipsa -> miales/masz piora ?



Zmieniony przez - puma666 w dniu 2009-08-31 18:22:51

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
A co do samej muzyki. Gdy ide "silowo" muzyka jest, ale i tak jestem gluchy. Fajnie jak wali w tle, ale bardziej slucham oddechu. Balbym sie zdekoncentrowac.

Ale jak leca superserie [potrojne, poczworne], mdsy czy bardzo wysokie repy [np do 100], to istnieje tylko mindmuscle + muzyka. Inaczej psychika poprzez naplyw innych bodzcow walczyla by, bym odlozyl ciezar.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777718
muzyka dowolna , nie robi mi różnicy i tak nie zwracam uwagi chyba że coś zagrają w moich klimatach

Ale mam na siłce kolesi co jak idzie Viva czy coś w tym stylu to stoją przed ekranem 10 minut i się ślinią jak laski w teledyskach tańcują

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak szybko wzmocnić barki?

Następny temat

Trening na poprawienie grubości mięśni grzbietu

WHEY premium