SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monik doprowadza się do formy :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A patrzylas jakei sa moje porcje obiadowe? ja pewnei moglabym wciagnac tego bialka jeszcze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Arphiel, ja tez spokojnie dam rade zjesc tyle miesa Do niejadkow nie naleze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Arphiel, nie ma tuńczyka bo teraz do dożeram, jak zapisałam tak było 2 godz po zrobieniu wypiski jak mnie dziewczyny zainspirowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no chyba, że tak... wybaczam

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Dziewczyny leczycie mnie z kompleksów. Toż ja zawsze byłam żarłokiem a teraz się okazuje, że zdechlok jestem i nie potrafię mięcha porządnie opylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Bunia77
A patrzylas jakei sa moje porcje obiadowe?


Karkówka 400 g....Klękajcie narody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
zagadałaś mnie, że prawie zapomniałam: nadal przekraczasz nabiał - zawieś sobie na lodówce kartkę na wielkim napisem "nabiał max 150g/dzień"

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A co to jest 400 g karkowki Przeciez to dokladnie 2 kotlety - jeden griluje na lunch a drugi na obiad. To naprawde jest az tyle miesa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Wykąpałam się Bunia w sumie to nie. Dla mnie taka naprawdę wypaśna porcja mięsa to podudzie z indyka. Jak je zjadam w całości na kolację to naprawdę się zapycham. Sprawdziłam i ma 370 g bez kości A propos, jutro z rana jadę na zakupy i wezmę nie jedno, nie dwa ale trzy udźce i może wreszcie podgonię z tym nabiałem jak sobie takie kolacyjki będę urządzać częściej A co do nabiału - Arphiel - Przyznaję się bez bicia To jest moja pięta Achillesowa. Dla osoby, która potrafiła wypić litr mleka dziennie, do tego jakiś koktail na maślance czy kefirze + sery i serki to 150 g jest po prostu niewyobrażalnym ograniczeniem. Odstawiłam już twarożki i sery białe jako że są lepsze źródła białka ale to mleko...nieraz bym się dossała do całego kartonika. Ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
kup se smietana, zawsze mniejsza ilosc ;-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

agt - kształtowanie sylwetki

Następny temat

Tragedia

WHEY premium