SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tragedia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez traktor71 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Dzień dobry

Jestem szczupłą osobą, jednak całe życie byłam niezadowolona ze swoich ud. W te wakacje postanowiłam pozbyć się nadprogowych centymetrów w obwodzie.(jestem typem kanapowca) Postanowiłam skorzystać z treningu o nazwie 'zabójczy trening na uda i pośladki'. Ćwiczy się co 2-3 dni po 15 minut. Nie stosowałam żadnej rozgrzewki ani rozciągania po treningu i z 54 cm w obwodzie po 6 dniach zrobiło się 56. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ciężarki mam 1,25 kg. Nie mam predyspozycji do rozbudowywania mięśni i po łącznie 45 minutach to niemożliwe by uda się 'rozrosły'. W związku z czym pytam co mam zrobić by uda dalej nie rosły i czym to może byś spowodowane? Jak sobie z tym poradzić?
W internecie znalazłam opinię, że uda chłoną wodę i wypychają tłuszcz. Proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
przeniose do odpowiedniego dzialu-tam ktoras z Ladies powinna pomoc :)

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Cale zycie brzmi jak wypowiedz staruszki, reszta to dziecko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monik doprowadza się do formy :D

Następny temat

Peritol dla szczupłej kobiety

WHEY premium