Hafþór Júlíus Björnsson na Instagramie podzielił się bardzo smutną wiadomością. Wraz z żoną Kelsey Henson ujawnił, że stracili upragnioną ciążę. Udostępnił zdjęcia, na których są uwiecznione momenty z krótkiego czasu spędzonego z córką Grace.

„Z wielkim smutkiem ogłaszamy narodziny naszej córki, Grace Morgan Hafthorsdottir, która urodziła się 8 listopada w 21,5 tygodniu ciąży. Po tym, jak zorientowaliśmy się, że Kelsey nie wyczuwa ruchów, dowiedzieliśmy się, że jej serce przestało bić. Słowa nie potrafią opisać naszego bólu po tej stracie ani naszego szczęścia, że ​​możemy spędzić czas z naszą córką. Jest absolutnie piękna, ma blond rzęsy i brwi i mały uśmiech dla mamy i taty. Miłość, którą do niej czujemy jest ogromna. Smutek, który odczuwamy, będzie z nami na zawsze, ale tak samo będzie z miłością. Wszystkie nasze nadzieje i marzenia związane z nią zostały nam odebrane, ale wiem, że znów będę z nią. Jej duch żyje w nas i jej rodzeństwie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym czasie, gdy opłakujemy tę ogromną stratę. Dziękujemy wszystkim za wszelkie miłe słowa i wsparcie”.

Björnsson oprócz 3-letniego syna Stormura ma także córkę Theresę z byłą partnerką Thelmą Björk Steimann. Śmierć dziecka z pewnością mocno wpłynie na Thora i jego zdrowie psychiczne i będzie potrzebował czasu, żeby uporać się z tą stratą.

Polecamy również: Hafthor Bjornsson weźmie udział w trzech imprezach Strongman w 2024 r.

Komentarze (6)
gokuson

Prosza o uszanowanie prywatnosci, wrzucajac tak intymne zdjecia na instagram...
Mocne zaburzenia.

9
lordknaga

jw. niektorych rzeczy szczegolnie rodzinnych nie powinno sie wrzucac w social media, nie czaje jaki odpal trzeba miec, zeby wrzucac takie info i fotki w internet... nie mozna miec juz wlasnego zycia i troche prywatnosci, tylko trzeba nadawac o takie tragedia na ig? masakra.

6
_Knife_

XXI wiek, ludzie są poj**ani.

7
spejson94

Zgadzam się. To była moja pierwsza myśl po co ludzie wrzucają tak prywatne sprawy na ig

2
M-ka

Brała jakieś leki (prawdopodobnie psychotropy) w ciąży.
Znając życie, "bezpieczne i przebadane".

0
M-ka

Pisała coś o tym że działa na nią Lorazepam.
Po wyszukaniu side effects pregnancy - "some studies suggest higher risk of premature birth".

3