SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Tragedia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Więc tak mam 21 Lat Waga 78 198cmm mam sporom nie dowage potrzbuje diety na mase :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Staryy tak jak napisali wyzej Trzeba checi;) postwiles sobie cel to zacznij dzialac a nie tylko biadolic :) Ja tyram jak Murzyn po 10 h na budowie , wracam szybko z pracy jem posilek przedtreningowy i lece na godzine na silke i masa idzie. wracam z silowni i staram sie wykorzystac czas dla siebie;) mimo tego ze duzo tego czasu nie bylo ulozylem diete w 2 dni + poprawki . wiec wszystko da sie zrobic:) Mam nadzieje ze w jakims stopniu zmobilizuje cie ten post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
wazylem 69kg przy 188...pozniej zaczalem czytac te forum. Dzis juz trzy cyferki w wadze

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
mialem tam jakas diete zaplacilem nawet za nia 30 zl i co 4 miechy w dupe mam okazje kupic sterydy a tego niechce :)szkoda spier***organizm HELP ME !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8724
Witam. Mogłeś darować sobie tego posta z tą dietą za 3 dychy, którą katowałeś przez 4 miesiące. Już po tygodniu, góra dwóch powinieneś czuć jakąś różnicę. Wracając do problemu to nie ma złotego środka. Musisz przede wszystkim dogłębnie przeanalizować dział odżywianie i sprawdzać jak Twój organizm reaguje na zmiany. o SAA zapomnij na ten czas! Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
szukam juz na 30 forum wiec nie bd skakal z forum na forum z postu na post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8724
Podaj więcej informacji. Jak wygląda Twoja dieta, tryb życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
teraz nie mam zadnej diety jakas tam creatyne sobie zazywam i bialko a Tryb zycia o 8 rano zazywczaj wstaje i cale dnie siedze w domu mam prace na Miejscu silownie mam zawsze o godzinie 17 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Niestety musisz zrobić rozpiskę z prawdziwego zdarzeniaq bo tak nic z tego nie bedzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
powiedz mi mnie wiecej co mam Opisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wysil sie troche. Zajrzyj do tematu o tym jak ulozyc diete oraz do tematow z dietami innych osob (jak to u nich wyglada).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
nie mam czasu pracuje co dzienie po 12h jestem wy praca :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Kalkulator Żywieniowy

WHEY premium