SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie + Igor101 = dziennik treningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Cześć wszystkim. Postanowiliśmy razem z Igorem założyć wspólny dziennik. Ma to być coś na zasadzie crossfitu, jak wyjdzie to zobaczymy.

Plan, który będziemy realizować 4 tygodnie wygląda następująco:
pociąganie nachwytem x5
pompki x10
przysiady x15
3 obwody z 1,5min. przerwy.

Co tydzień dokładamy jeden obwód.

Później pewnie każdy pójdzie w swoją stronę zależnie od stawianych celów.

Pozdrawiamy MojeImie & Igor101.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Trening nr. 4(10 stycznia 2013)

Barki

- pół-pompki w staniu na rękach x15
- pike push ups x15
- stanie na rękach 17sek

Nogi

- przysiady na jednej nodze na zmianę w wybiciem rękoma x15
- przysiady z wyskokiem x15
- przysiady x15
- żuraw x15
- przyciąganie pięt do pośladków w leżeniu na plecach x15
- wspięcia na palce jednonóż x15

Komentarz:

Mały progres zaliczyłem w staniu na rękach. Na łydki wspięcia jednonóż tak jak miało być od początku. Na nogi nic nie dodawałem, odczuwam jeszcze zakwasy na nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Melduje się ! ja od razu mówię, że plan zacznę modyfikować do trudniejszych wariantów np zamiast pompek dam dipsy i więcej obwodów... Później zmienię plan na inny, mimo tego, wszystko będę notował tutaj

Powodzenia partnerze



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-12-02 15:37:29

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No powodzonka. Nie pisz co będziesz robił, wszystko przyjdzie z czasem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Powodzenia i zobaczymy jak wam to pójdzie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dziękujemy! Pozwolę sobie napisać za Nas dwóch :D Musze pokazać Igorowi jak się trenuje, póki co robimy jedynie rozgrzewkę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jakies foty dajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
powodzenia!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę wpadał. Niech tylko Niggor zacznie się obijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
raczej fotek moich nie będzie bo na sylwetce mi nie zależy. odstawiłem też dietę na bok, wrócę do niej za jakiś czas.

co za uj dał ocenę 1? Pewnie Igor 2, leszcz :D Trudno ocenić coś czego nie ma, a jednak niektórzy potrafią ;p Muszę ocenić na 5 by chociaż 4 było ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Łap 5 od mnie na zachętę i czekam na wpiski :) Jesteś ciekaw waszych treningów :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dzięki ;p Coś czuje, że ten tydzień będzie lajtowy.. Ale mam już ułożony następny plan i jeszcze kolejny, tamte są bardziej wymagające. Coś jeszcze dalej ułożę jak będzie mi się chciało to będzie na zapas :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy obciążenie takie jest zdrowe?

Następny temat

jaką ławeczkę kupić?

WHEY premium