SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MojeImie + Igor101 = dziennik treningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Cześć wszystkim. Postanowiliśmy razem z Igorem założyć wspólny dziennik. Ma to być coś na zasadzie crossfitu, jak wyjdzie to zobaczymy.

Plan, który będziemy realizować 4 tygodnie wygląda następująco:
pociąganie nachwytem x5
pompki x10
przysiady x15
3 obwody z 1,5min. przerwy.

Co tydzień dokładamy jeden obwód.

Później pewnie każdy pójdzie w swoją stronę zależnie od stawianych celów.

Pozdrawiamy MojeImie & Igor101.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Trening nr. 4(10 stycznia 2013)

Barki

- pół-pompki w staniu na rękach x15
- pike push ups x15
- stanie na rękach 17sek

Nogi

- przysiady na jednej nodze na zmianę w wybiciem rękoma x15
- przysiady z wyskokiem x15
- przysiady x15
- żuraw x15
- przyciąganie pięt do pośladków w leżeniu na plecach x15
- wspięcia na palce jednonóż x15

Komentarz:

Mały progres zaliczyłem w staniu na rękach. Na łydki wspięcia jednonóż tak jak miało być od początku. Na nogi nic nie dodawałem, odczuwam jeszcze zakwasy na nich.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17630
Melduje się ! ja od razu mówię, że plan zacznę modyfikować do trudniejszych wariantów np zamiast pompek dam dipsy i więcej obwodów... Później zmienię plan na inny, mimo tego, wszystko będę notował tutaj

Powodzenia partnerze



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-12-02 15:37:29

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
No powodzonka. Nie pisz co będziesz robił, wszystko przyjdzie z czasem ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Powodzenia i zobaczymy jak wam to pójdzie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Dziękujemy! Pozwolę sobie napisać za Nas dwóch :D Musze pokazać Igorowi jak się trenuje, póki co robimy jedynie rozgrzewkę ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
jakies foty dajcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 658
powodzenia!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę wpadał. Niech tylko Niggor zacznie się obijać
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
raczej fotek moich nie będzie bo na sylwetce mi nie zależy. odstawiłem też dietę na bok, wrócę do niej za jakiś czas.

co za uj dał ocenę 1? Pewnie Igor 2, leszcz :D Trudno ocenić coś czego nie ma, a jednak niektórzy potrafią ;p Muszę ocenić na 5 by chociaż 4 było ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17619
Łap 5 od mnie na zachętę i czekam na wpiski :) Jesteś ciekaw waszych treningów :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Dzięki ;p Coś czuje, że ten tydzień będzie lajtowy.. Ale mam już ułożony następny plan i jeszcze kolejny, tamte są bardziej wymagające. Coś jeszcze dalej ułożę jak będzie mi się chciało to będzie na zapas :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy obciążenie takie jest zdrowe?

Następny temat

jaką ławeczkę kupić?

electro
Polecane artykuły