SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja historia z kulturystyką fotki przemiana !!!no doping!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548167

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
georgu nie zgodze sie z tobą mam takie prawo, powiedziałem zależy od treningu.Jak chcesz to ułoże ci trening że będziesz żyła jak djabli w 0,5 roku a możesz żrec aż brzusio strzeli
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Wenzon nie zrozumiałem cie mięsni jest oczywiście 6.spodnie są za wysoko!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Co jak co ale masz mięsnie większe niz niektorzy tutaj mają bica

Jak mozesz wklej swoj plan treningowy

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3035
No szkoda :/ Przez to nie osiągniesz nigdy maksymalnej estetyczności... Chodź mimo wszystko bardzo mi się podoba! :)

A jak trenowałeś mięśnie brzucha? Codziennie zawsze tym samym treningiem, przez te pare lat, czy zmieniałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
eleganckie lapy, nie za duze nie za male, nie rozumiem czemu chcesz mniejsze...
lepiej mniec za duzo bo z czasem i tak spadnie...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Autor wyslij mi na priva jakis planik na rzeźbe i mase....zobacze co to tam wymyślasz

w profilu mail jest jak cos

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Daje plan(Każdy oczywiście robi to na własną odpowiedzialnośc, przestrzegam bo 2 ziomków na moim treningu zrobiło sobie krzywdę a kontuzje ciągną się latami)
Jest to trening wyłącznie na masę!!!!!
Poiedziałek:
klatka+biceps
klatka:
(rozgrzewka 20 minut,porządna!!!)
1.ławka płaska zaczynam od ciężaru odpowiedniego dla siebie pierwsze 15 ruchów,wchodze na cieżar i zmniejszam róchy(piramida w góre)Jak w ostatniej siódmej seri zrobie więcej róchów niż 3 tzn że było ciulowo(ciężar był za mały)
2.hantle skow góra skos nie pierwszy lesz 2-gi żąbek na ławce(45 stopni)technika ta sama piramida.
3.rozpiętki na ławce skośnej ząbek 1 a wiec kont mały.
technika ta sama piramidka.
niekiedy jak zrzucam mase robie jeszcze po ostatniej seri piramidke w duł ale tu już odkładasz i bierzesz następny cięzar bez przerwy prawie do "zawału"(nie radze robic tego jak jest sie samemu na siłowni,zdarzyło się nieraz że prawie zemdlałem)
Ostatnią serie uznaje za dobrą jak nie ustoje na nogach poprostu musze usiąśc(zaznaczam nigdy nie namawiam żeby ktoś tak robił!!!!)
Moge pisac dalsze dni jak kogoś interesuje!


Zmieniony przez - patryk2703 w dniu 2008-06-29 19:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
czyli po ile serii kazdego ćwiczenia??
3

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
7 seri z każdego cwiczenia nigdy więcej(jest to trening wyłącznie na mase!!!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
patryk i po tym planie nie trzeba trzymać diety????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktualna forma str 24

Następny temat

Cergi nowe str.13

WHEY premium