SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja historia z kulturystyką fotki przemiana !!!no doping!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548946

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388757
mnie tez to zdjecie rozbilo, forma z dupy, gosc ulany bez zadnej diety - wg niego trening jest najwazniejszy a ten brzuch na pierwszej stronie to nie wiem co to jest, obrzydliwie to wyglada + takie wystajace kostki a reszta ciala pod koszulka wyglada jak nie cwiczona... daj jakies jeszcze zdjacia tego brzucha z przeszlosci, bo jak dla mnie to jest cos nie halo...
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Dziękuję za negatywną ocenę mojej sylwetki też się przyda.
Podtrzymuje natomiast wypowiedź z przed 6 laty jak i początku
mojego treningu:dieta jest nie potrzebna.
Nie pisze natomiast ze jakość spożywanego pokarmu nie ma wpływu.
Zresztą sami się przekonacie jak zejdę z tkanki tłuszczowej tylko i wyłącznie zwiększając intensywność treningu(mam też na myśli interwały)
Przeczytałem dzisiaj bardzo ciekawy artykuł tu na forum.
Jest na pierwszej stronie a mowa w nim o diecie polecam.
Odniosę się do zdjęcia mojego brzucha z roku 2001.
Zdjęcie nie może być przerabiane bo jest to zdjęcie zrobione starym
Aparatem kliszowym(chyba ze mama magiczny aparat z wbudowanym Photo shopem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4452
Przeczytałem cały temat :) Fajna lektura. Ile czasu chcesz jeszcze to ciągnąć i żyć w kłamstwie ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
PRZECIEZ TY CIAGLE JESTES ULANY..NO W PROGRAMIE PRZEROBIC FOTKE NIE TRZEBA DIETY MASZ RACJE
3

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
ulan ulanym ale wolalbym byc ulany i miecv plaski brzuch niz byc wyciety i miec bebzon. Wyglada to dobrze faktycznie moglbys przyciac tak do 10-15 bf ale nie jest zle
1

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Przeczytałem całość i widzę żę temat nadal nie zamknięty o dziwo :o
745906 - bez diety to on sobie może przyciąć... chyba nie czytałeś całego tematu
Do autora: jak ktoś już wyżej prosił wrzuć więcej fotek z tym brzuchem ( skoro twój to powinieneś mieć natrzaskane więcej przede wszystkim z twarzą), samą intensywnością nie przytniesz mięśnia ale możesz się dalej wykłócać lub trwać w błogiej nieświadomości ( koło ... mi to lata), 21 serii na klate IMO głupota, w tej zabawie chodzi o to by bodzieć był jak najmocniejszy a trening jak najkrótszy ale odpowiedni, 7 serii z progresem to katowanie mięśnia...ale spoko widziałem już kolesi co po miesiącu siłowni robi drop-sety (5 zrzutów obciążenia) i jak progres nie szedł to szła metka

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Nie chciało mi się czytać całości ale po kiego te hejty, niech Sobie chłop ćwiczy jak chce i je jak chce. Liczy się efekt i to się okaże po tej redukcji, jak na razie smalec schodzi widzę. I tez jestem zdania, że samym treningiem można zredukować ale ALE do pewnego stopnia, wystarczy ze wyrzucę słodycze i obetnę węgle. Natomiast aby krata się pokazała itp. to już trzeba miche trzymać na fest.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Kolejny mądry, nie czytałeś tematu to po co się wypowiadasz, hejty stąd że koleś wrzuca wszedzie nie swoje foty i twierdzi że są jego, już raz za to dostał ładnego Bana. Najpierw ogarnij cały temat a potem się wypowiadaj.
1

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Jutro Sobie to przeczytam, swoją drogą jeżeli to prawda to czemu temat nie jest zamknięty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 157 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Tak właśnie efekt będzie po redukcji.
I wtedy się okaże czy można czy nie.
A dzisiaj było 25min interwały i 150 razy na drążku
W seriach po 15.
Polecam.


Zmieniony przez - patryk2703 w dniu 2013-08-10 18:06:08
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aktualna forma str 24

Następny temat

Cergi nowe str.13

WHEY premium