SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
siema probowałem zrobić własną diete na mase. Mam 16 lat , 176cm i 63kg, 4treningi w tygodniu. Zapotrzebowanie na kalorie wyniosło mi 3070kcal (BMR-1657, TEA-386, TEF-227, NEAT-800). Dzienne spożycie białka wyniosło 130g , tłuszcz (27% TDEE)wynisło ok.828, reszta węglowodany. Staram się jeść 5 posiłków w odstępach 3 godzinnych, staram się nie jeść białego pieczywa, czerwonej herbaty, sacharozyitp. Mój przykładowy dzień wygląda tak:

1.(11:00) 2 jajka, 3 kromki chleba wielozbożowego z masłem (z serem żółtym, wędliną, pomidorem itp.), szklanka mleka, ok. 70 gram płatków owsianych, ok. 50gram rodzynek suszonych.

2. (13:00) 3 kromki chleba wielozbożowego z masłem ( z serem żółtym itd.), szklanka zielonej herbaty gorzkiej

3.(15:00)Jakaś zupa ( ogórkowa, barszcz z jajkiem, pomidorowa z ryżem lub makaronem , rosół z z białym mięsem itp.)
(Odrazu po trzecim posiłku Gainer pro whey 1 40gram + 250ml mleka)

17:00-18:30 Trening
(Odrazu po treningu Gainer pro whey 1 40gram + 250ml mleka)

4.(19:00)Ziemniaki Lub makaron,surówka,jakieś mięso.

5. (22:00)4 kromki chleba wielozbożowego z masłem (z serem żółtym itp.), szklanka zielonej herbaty gorzkiej

6. (ok.01:30) Przed spaniem ok 80 gram twarogu półtłustego, tran

Nie wiem czy to ważne ale łykam codziennie Vigor complete dla dorosłych, i tuż przed treningiem pije napój energetyczny Red Plum (kofeina , tauryna, niacyna, kwas pantotenowy, wit. B6 B12 B2)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
napoje typu TIGER,RED BULL itp. w nadmiernej ilosci
działaja niekorzystnie na watrobe poprostu ja niszcza

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-08-23 15:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
poradzić ci powinni bardziej doswiadczeni,ale wg mnie posilki sa za pozno (od 11 ) i w nocy. (1.30)jedz o 8 rano i 21 ostani raz. jedz wieceju węgli pol goziny/godzine przed treningiem i gainera po. tez z godzine. wiecej warzyw. zamiast chleba,wprowadz ziemniaki, ryz... urozmaicaj. jak cos to pytaj bo pisze z pamieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
no i po co ci energy drinki i ten vigor? chemia! nie zapominaj o zdrowych tłuszczach. w ciagu dnia ryby. tunczyk np. oprocz tranu wieszorem,albo w nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
moze jesc i o 5 w nocy

Zmieniony przez - TyToNieJA w dniu 2008-08-22 18:53:26

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
zalezy w jakich godzinach spi,ale 5 to juz chyba rano...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
hm to gainera mam pić godzinę po treningu czy odrazy? bo do tej pory myślałem że świeżo po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
gainer, zaraz po treningu a 30-60 min po nim jadło...

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
acha, a czy taka dieta może być? bo pierwszy raz układałem i nie jestem pewny a nikt nie wyraził jeszcze jednoznacznej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 928 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2794
Co do diety to... http://www.dobradieta.pl/tabele.php wejdz tu, wybierz sobie to co lubisz, tak zeby sie zgadzala ilosc bialek, wegli i tluszczy i kcal, moim zdaniem mniejszy naćisk kładz na kcal, białka mają sie zgadzać, w Twojej diecie stanowczo za dużo pieczywa i pewnie pod zagadnieniem MASŁO kryje sie tak naprwde margarnyna śniadaniowa, jak nie to zwracam honor musisz wylicz wszystko, i najlepiej kup sobie wage kuchenna (30 zl) i waż sobie jadło, na śniadanie to polecam płatki owsiane, dodaj warzywa takie jak pomidory, sałata i owoce, banany, jabłka byle nie w posiłkach około treningowych...
regards

Edit: co do energy drinkow, to "zlepiają" krew i negatywnie wpłytawją na wątrobe, ogolnie nie polecam

Zmieniony przez - electrox w dniu 2008-08-23 03:22:30

"Go Hard, Or Go Home..." Lloyd Banks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Jak zlepiają krew?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
acha, jednej rzeczy nie rozumiem, mianowicie dawka dzienna tłuszczu wynosi 27% TDEE czyli około 828 ale nie wiem czego. Czy mam jeść 828 gramów tłuszczu czy jak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc profesjonalistów

Następny temat

Coś dla Panów : Jaki typ kobiet ??

WHEY premium