SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
No więc zacznę od początku.Ćwiczę od 4 miesięcy no może troche dłużej.Do tej pory ćwiczylem nie stosując właciwie żadnej konkretnej diety.Jadlem poprostu więcej niż zwykle.I nie jest źle zyskałem kilka kilogramów coś koło 6-7,siła rownież wzrosła.Mimo to chciałbym przyspieszyć przyrost masy mięsniowej i postanowiłem ułożyć sobie jakąś konkretną dietę.Obecnie ważę 69 kg 172 cm wzrostu i mam przemianę materi coś pomiędzy średnią a szybką tak na oko.Nie uprawiam żadnych innych sportów no może pozatym że pobiegam troche na w-f'ie. Chiałem usłyszeć waszą opinę na temat składników mojej diety.

Śniadanie:
płatki zbożowe 100g + mleko
serek wiejski 200g

W szkole:
ryż 100g
2 jajka (całe)

Obiad:
ryż 100g
kurze piersi 100g

Po treningu:
2 banany + mleko

Kolacja:
Koltlety sojowe 50g + mleko

Przed snem:
Tuńczyk w sosie własnym 140g + szklana mleka na popitke :)

Dodam że w ciągu calego dnia mam zamiar wypić litr mleka.Jestem ciekaw kiedy mi się to znudzi :)
Za odpowiedzi z góry dzęki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
I prawie zapomniałem o owocach do tego wszystkiego jeszcze jakieś jabłka lub jakieś cytrusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brrr, niwiem jak mozesz przelknac 140g tunczyka w sosie wlasnym przed snem....ja ledwo mecze 50g

siwawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
Puszka tunczyka to nie jest chyba zbyt duzo. Ja zanim zasne a klade sie po okolo pol godizny po zjedzeniu to juz czuje ze mam pusty zoladek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to moja dieta.Powiedzcie co sadzicie...
1.pol kurczaka +100 gram frytek +pomarancza
2.3bulki z szynka+ jablko+snikers
3.100gram ryzu + 200gram tunczyka w oleju

Czy to dobra dieta?


nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nurek:Jesz tylko tyle?Brakuje Ci conajmniej 2 posiłków.Wyrzuć z diety frytki.Zastąp je ryżem.Dołóż jeszcze twaróg chudy do diety i dużo ryżu:)Bułki zastąp ciemnym chlebem,a szynkę np.polędwicą z kurczaka albo indyka.I jedz omlety kulturysty.I poczytaj artykuły na stronie głównej o odżywianiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jesc 5 razy dziennie???Zglupiec mozna od tego jedzenia!I co to sa omlety kulturysty???
A frytek nie wyzuce bo mi smakuja:)

A teraz na serio.Mam 179cm i 86kilo.Ile bede wazyl waszym zdaniem jak bede jadl 4 czy 5 razy dziennie?I jak sie zmobilizowac do tego obrzerania???Tyle ciekawszych zeczy jest niz jedzenie w kolko:)
Nie bardzo to widze w moim przypadku to obrzarstwo...nie mam raczej czasu na jedzenie 5 razy w ciagu dnia...:(

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nurek, to wcale nie bedzie obzarstwo - bedziesz jadl czesciej ale mniejsze porcje, chodzi o to zeby organizm nie mial przerw w dostawie i nie zwalnial przemiany materii dla robienia zapasow. A o omletach kulturysty na stronie glownej w przepisach ;)

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nurek nie przejmuj się do wszystkiego można się przyzwyczaić - po jakimś czasie szok minie. Ja jem 6 razy dziennie i mam czas na inne sprawy. Kwestia wprawy.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie jem bardzo smaczny posilek:)
100gram kaszy gryczanej
100gram ziemniakow gotowanych na parze
100gram piersi z kurczaka
3 smazone jajka + papryka ze sloika

slowem wielka micha zarcia:)
Mysle ze jedzenie rzadziej a wiecej nie jest złe...trudno by mi bylo przyzwyczaic sie do biegania do kuchni 5 razy dziennie.Zwlaszcza ze wtygodniu wiekszosc czasu spedzam na uczelni:(

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
A moze ktośby napisał kilka zdań o mojej diecie.Plisss.Coś mi sie zdaje że jets w niej za mał węgla.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spać = chudnąć?

Następny temat

dieta, czy dobra?

WHEY premium