SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1418
Chcialbym zebyscie ocenili moja diete
9:00 platki kukurydziane +rodzynki z mlekiem 0,5l
10-11 wypijam kolejne 0,5 l mleka i zjadam banana oraz twarozek
14:00 obiad , tutaj roznie ale najczesciej 0,5 paczki ryzu + jakies mieso (najczesciej smazone/pieczone) + mase surowek
16-17 zjadam kolejne 0,5 paczki ryzu na zimno + banan czy grejfrut
20:00 kolacja, najczesciej pizza albo jakies big macki
23:00 twarozek, mleko ok 0,5l

trenuje 4 razy w tygodniu ale niestety o roznych godzinach
najczesciej ok 11:00-12:30 lub 14:30-16:00
ok godziny po treningu odzywka bialkowa inkospor pro active 80, podczas posilku zawsze wypijak ok 1l carbo, po sniadaniu multiwitaminka inkospor

z niecierpliwoscia czekam na Wasze opinie



Pozdrawiam
mavic

Pozdrawiam
mavic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1418
Nie mam pojecia co to BMI ale waze 107 i mam 180 cm, trenuje zwykle od 11 do 13 lub czasami 14:30 do 16:30, 3 a czasem 4 razy w tygodniu


Pozdrawiam
mavic

Pozdrawiam
mavic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
O co chodzi z tym carbo?Do którego posiłku i w jakim stężeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1418
Przepraszam pomylilem sie, carbo pije podczas treningu (1L wody + 140 g proszku). Zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.




Pozdrawiam
mavic

Pozdrawiam
mavic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ja bym musiał wrzucać więcej zarówno białka jak i węglowodanów,ale jeśli rośniesz,to w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1418
Czy rosne tego nie wiem, cwicze dopiero od miesiaca
Jedno wiem, ze czuje sie znacznie lepiej jak pojde te 4 razy w tygodniu na silownie i do tego jeszcze lodowisko w weekendy :)
Dzieki za odpowiedz


Pozdrawiam
mavic

Pozdrawiam
mavic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
hej!
Stary twoje odżywianie nie ma nic wspólnego zogólnie przyjetymi zasadami dietetyki.Jesz ogromne ilości weglowodanów prostych , białko jest dla ciebie czymś co nie musi istnieć. Proponuje zmienic nawyki żywieniowe ,aby uzyskać ładną i harmonijną sylwetkę.
To czy ty jesz ryz czy będziesz jadł cukierki niezmienia nic w twoim odżywianiu. Stary prześledź posty i bedziesz widział co robic .
POZDRAWIAM

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1418
Dzieki za odpowiedz ale prawdemowiac nic juz z tego nie rozumiem. Przeczytalem wiele postow i nie znalazlem jasnej odpowiedzi co mam jesc przy moich rozmiarach. FabioBB czy moglbys mnie troche naprowadzic ?

Z gory dziekuje :)


Pozdrawiam
mavic

Pozdrawiam
mavic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Fabio ma rację, żywisz się głównie cukrami prostymi: płatki kukurydziane, banany, mleko, pizza.
Myslę że skoro trenujeż AŻ miesiąc to skup sie raczej na technice treningu.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1418
Przykro mi, ze trenuje AZ miesiac na silowni. Chcialbym zeby to byly cale lata i moglbym sie pochwalic wielka wiedza ale niestety kiedys zajmowalem sie tylko i wylacznie sportami ktore pomagaly mi jednynie rozwinac odpowiednio nogi. Technike treningu zglebiam na silowni gdyz mamy dobrego terenera ktory poucza wszystkich jak nalezy wykonywac cwiczenia. Jednakze chcialbym dodatkowo zajac sie dieta. Przystostosowanie do odpowiedniej diety w moim przypadku wymaga czasu i chcialbym sie do niej zaczac przyzwyczajac. Wiec prosze o kilka rad dotyczacych diety dla kogos takiego jak ja (profil wypelnilem).


Pozdrawiam
mavic

Pozdrawiam
mavic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Wyrzuć ten fast food(przegapiłem to wcześniej).Zamiast tego-ryż z kurczakiem lub tuńczykiem.
Na śniadanie-płatki owsiane zamiast kukurydzianych.
Pół paczki ryżu zastąp całą paczką.
Do posiłku o 16 dodaj kurczaka lub tuńczyka.
Zbilansuj to tak,żeby było 2g białka i 6g węglowodanów na 1kg wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIO TAK ALE COS MI SIE WYDAJE (CHODZ TEZ NIEMAM DUZEGO DOSWIADCZENIA JAK INNI) NIE POWINIENES JESC TEJ "TRUCIZNY" CZYLI PIZZY I INNYCH TAKICH JAK HAMBURGERY CZY HOT-DOGI. TO TYLKO ZBEDE KALORJE I SKLADNIKI SZKODLIWE DLA ORGONIZMU.
POZDRAWIAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

soki

Następny temat

pas wyszczuplający

WHEY premium