SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj plan na mase do oceny + kilka pytan. Prosze zajrzyjcie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Tak, chodziło mi o te dni, o których pisałeś

Szkoda, że nie chcesz martwego, ale trudno. W takim razie "udaj się" do atlasu ćwiczeń po "zastępcze ćwiczenie".

Osobiście wolę sztangielki, przekonałem się do nich i rzczywiście mi to wyszło na dobre, ale każdy jest inny. Szukaj, próbuj... tego co będzie dla ciebie najlepsze /a nie jest to łatwe i wymaga troche stażu i cierpliwości/

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Z tego co sie orientuje cwiczyles 3 miesiace ACT, tak?
W takim razie nadal jestes ledwo poczatkujacym, a te plany sa dla ludzi cwiczacych conajmniej pol roku.
Moze dasz rade, a moze nie - ciezko powiedziec.
Jak chcesz sie zabrac za cwiczenie na powaznie, to przeciez Michail podaje gotowce i nie trzeba kombinowac. Np. tu masz grupe II (osoby po ACT) i chyba ze 4 plany:

https://www.sfd.pl/temat169456/

Pamietajcie - na poczatku im prosciej tym lepiej - 3-4 cwiczenia na duze i 1-2 na male partie. Na POCZATEK wystarczy - 2 -3 cykle i bedziecie dokladac, ale nie na poczatku.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Mawashi ja bym mu dał spróbować, co ty na to?

Mam teraz takiego 16-latka (ćwiczy jakoś od połowy stycznia, nie pamiętam teraz dokładnie a nie chce mi się szukać zeszytu) i też go niedawno wypuściłem "na głęboką wodę". Cwiczy podobnym planem, ale kładziemy nacisk na technikęz(jak mi coś zaczyna cfaniakować i oszkukiwać to go op*****-lam i robi tak jak się należy). No i co jakiś czas rozmawiamy o jego odczuciach: czy jest zmęczony, czy "bolały" go mięśnie po treningu, etc...

Cały czas widać progresję wyników i wszystko idzie moim zdaniem bardzo dobrze.

Tylko pytanie jest teraz tego typu (co pewnie Ty też miałeś na myśli): Czy autor postu PORADZI sobie z tym treningiem? Myślę, że tak, ale pewien nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam ten sam link, co Mawashi.

Nie potrzeba kombinować

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
No to ja nie będę mieszał, bo Panowie "trochę" dłużej siedzą w temacie

https://www.sfd.pl/temat169456/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
tomot

To nie tak.

Sam powiedziałeś, że pilnujesz typka.

Nie wiemy, czy autor ma kogoś takiego, jak Ty pod ręką, kto go dopilnuje.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Michał to było bez ironii ja rozumiem o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wiem spoko - moje także bez ironii

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 727
Panowie! Spokojnie,jescze raz napisze. Cwicze niecale 3 miesiace, w tym 1 miesiac samowolki, 1 miesiac ACT i teraz robie ok 2 tygodnie plan dzielony, taki typowy troche z cyklicznosci troche od tomota. Nie roznil sie wiele od tego ktory sobie rozpisalem i jedno moge powiedziec. Daje rade i jestem zadowolony. Nie przemeczam sie tym planem! (moze za lekkie ciezary dobieram, ale na prawde idzie mi to dobrze!)

A jesli chodzi o cyklicznosc to znam 2 grupy na pamiec, przeciez sam Wam napisalem ze ukladajac ten plan korzystalem z cyklicznsoci gr 1 i 2, tak wiec ten link nie jest mi obcy ale szczerze mowiac nie rozumiem argumentu ze plan moj jest dla ludzi z conajmniej polrocznym stazem a podsylacie mi grupe 2 ktora wyraznie mowi o 6 miesiacach. A wiec i tu i tu jest TEORETYCZNIE za wczesnie!

Co do cyklicznosci to jest super ale sa konflikty w grupie 1 z dniami tygodnia, pozniej tez jest nacisk na 4 dni, nie zawsze jest alternatywny plan na 3. Poza tym chcialbym juz pociagnac prawdziwa masowke teraz bo jak juz wspomnialem czuje ze moge to zrobic bezpiecznie dla siebie.

Poza tym czy az tak sie roznia te 2 plany jesli chodzi o trudnosc?

Ukladajac moj obecny tu plan ciagle zagladalem wlasnie do tego z gr 2 cykl 2.

Panowie to jak bedzie?....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki

Następny temat

rozciaganie !

WHEY premium