SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mns71 Ocena sylwetki..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 350
widzę tu dysproporcje trochę odwrotne niż przeciętny kox :D bo masz za duże nogi w porównaniu do reszty :D ale barki tyłem to masz pocięte przekozacko w ch*j ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2127
Nic nie brałeś, a suty jak wentyle od tira

Zły chłopak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Dobrze wyglądasz tak trzymaj!

p****** pasję rówieśniczą! ćwicz nawet gdy inni nie ćwiczą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
czyli na debiuty sie nie wybierasz jeszcze, masz racje, masuj jeszcze rok, 50 w kablu złapiesz wtedy myśl o startach, masz ogromny potencjał, teraz grunt go wykorzystać, pozdro
no własnie masy chcę jak najwięcej teraz nabrać, ale wiadomo nie tluszczu bede robił wolniej ale bez tłuszczowo poto zszedłem lekko z wagą na 94 mam zamiar sie wbic jakoś na 105. zobaczymy co matka natura da.

Zmieniony przez - Mns71 w dniu 2010-03-05 20:54:20

Zmieniony przez - Mns71 w dniu 2010-03-05 20:55:02

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
masz racje, jakieś suple ostatnio były czy na samej diecie, jakie treningi stosujesz i co ile przeplatasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
Jakie kolego robisz ćwiczenia na plecy?:)
Ogólnie b.dobra sylwetka- podoba mi się :)
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9534
Rewelacyjna sylwetka masz dar do tego sportu tak trzymaj jesli mozesz napisz dokładnie jak trenujesz wklej cały plan jaki robisz obecnie bo pewnie ciągle go modyfikujesz.Rządzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
masz racje, jakieś suple ostatnio były czy na samej diecie, jakie treningi stosujesz i co ile przeplatasz?
z supli to ja jem ciągle ostrowię i wegle, dieta to jest dla mnie najwazniejsza, a co do treningu to trening 5 dni 1 dzien wolny i tak w kółko.
Cwiczenia na plecy, hm.. teraz robię w ten sposób że zaczynam:
MC
sciągnie drążka do kaltki
wiosłowanie sztangą podchwyt
wiosłowanie na maszynie wąsko
sciąganie drążka za plecy


Zmieniony przez - Mns71 w dniu 2010-03-06 19:40:17

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 887
dobry gen,daje sog'a daj ćwiczenia na klatke bo to ewidentnie najlepszy twój mięsień

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
Dzięki za odpowiedź :) Rośnij!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mumin

Następny temat

Szczypior się napina ; o

WHEY premium