SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mns71 Ocena sylwetki..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno ciebie nie widziałem;] Miazga:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
jest za***iście tak dalej pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
: ) ciesze sie ze sie podoba : ) zachi a jak chciales mnie widziec jak ja zmienilem silownie teraz ty wiec na 113 juz nie ma nikogo :D

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30879
Wszyscy którzy cwiczą naturalnie,bez dopingu,nie poswiecając sie temu sportowi maksymalnie czyli bez specjalnej diety zawsze wyglądaja przecietnie.Natomiast gdyby powtórzyc ten sam scenariusz,ale juz z dopingiem efekty są o niebo lepsze,ale oczywiscie połowa zacznie tu wymyslac ze to tylko i wyłącznie dzieki diecie.Guzik prawda wiem jak to wygląda z doswiadczenia innych.Kazdy który cwiczy naturalnie poswieca sie maksymalnie temu sportowi osiągnie jakis sukces tylko ile jest takich ludzi,każdy ma własne życie gdzie napewno siłownia nie stanowi najwyższych priorytetów.Duzo szybciej mozna to osiągnąc na saa i ph i moge sie założyc ze 95% spokojnie to wychwalane sylwetki zrobione na dopingu.Gdzie jest ta wytrwałość w tym sporcie,napewo spora czesc ciu.....ają skróty coś kosztem czegoś i na co to wszystko,żeby dobrze wyglądac w młodosci,a za 20 lat pukać sie po głowie jakim to w młodosci było sie głupim,bo zdrowie juz nie to samo. Pewnie guzik kogos to interesuje,ale forum jest po to,żeby wyrazac zdanie .Sorryy ze w twoim temacie.Sylwetka dobra tylko ciekaw jestem ile byś osiągnął cwiczac tylko i wyłacznie na suchoo czy było by co chwalić?? Niewiem i szczerze wątpie.To forum zaczyna sie robic smieszne...

Jeden cykl duza ilosc kcal i urosne,wystawie foto i bede otaczał sie w swojej za***istosci

Do czego dąże moim zdaniem na dopingu nie sztuką jest urosnąć ,miec za***istą gęstośc i definicje,osiągnij to na sucho a masz szacunek niemiłosierny.Ile jest takich ludzi??

Nie bije zazdroscią bo nie o to mi chodzi tylko obiektywnym spojrzeniem na cała sytuacje.Dzięki jezeli wogóle ktos to zrozumie.

Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2010-10-13 01:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
bdb ładnie, cały temat "przeleciałem" progres naprawdę godny pozazdroszczenia. zdrowia/sog i pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
Gangsta dobrze prawisz :) SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Bije ten, co nie ma jaj, bo za mało teścia mu organizm produkuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Gangsta o jakich konkretnie srodkach mowisz? Co rozumiesz przez pojecie dopingu? Dlaczego twierdzisz, ze za 20 lat ktos ma cierpiec z powodu brania czegos, czego w sumie sam nie precyzujesz, nie wspominajac juz o takim wyczynie jakim byloby przytoczenie jakichs dowodow na szkodliwosc ow srodkow?

Myslec, myslec, myslec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
nie w tym temacie i nie u mnie takie rozmowy, a co do gangsta to odpowiem Ci tak nawet jezeli poleciał sok czy PH to raczej nie twój biznes, ph bym nie tknął bo to syf.. wolał bym saa. krótsza droga nie krótsza, w tym momencie nazywasz wsyzstkich kulturystów zawodowych gosciami którzy lecą na skróty.. mhhhm.. do tego sportu trzeba miec gena to na pewno.. a sok dieta to juz dodatki na ktore mogą sobie pozwolic nieliczni.. a pisząc takie rzeczy tu w tym temacie jednak coś cię rusza bo musiałeś to dusic w sobie i gdzies to umiescic - swoja mysl.. sram na to czy ktos bierze saa czy ph rosnie nie rosnie jego zycie, jak mowisz jedyne do czego moge sie zgodzic to to ze keidys jezeli nie zrobi tego z głową moze pukać sie w łęb.

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3718
masz moze fotki i wymiary jak zaczynałeś przygodę z siłką i jak wyglądałeś w wieku mniej wicej 16lat tzn waga wzrost obwody , nadgarstek ile cm i foto sylwetki ??:D pozdro i prosze o odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mumin

Następny temat

Szczypior się napina ; o

WHEY premium