SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko!! Jest sens pić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
Witam, mam 24 lata. Zastanawiam sie czy w moim wieku jest sens pic dalej dużo mleka! Z tego co wiem(zdania sa podzielone) dorosły człowiek nie ma zadnych korzysci z picia mleka! Z drugiej strony mleko jest dobrym budulcem i ma dużo wartości odzywczych, poki nie mam problemow z jego trawieniem dalej przynosi mi korzysci??

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
jest sens poniewaz ma duzo bialka, sporo witamin i troche metali np mleko ma w sobie magnez i gdy pijesz kawe ktora go wyplukuje to mlekiem mozna go uzupelniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
białka dużo niema, ma sporo wapnia i innych korzystnych dla nas substancji odżywczych, ja je cały czas pije i ze względu składu jak i smaku :)

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a litr masz 32 gr białka które nadaję wylać do zlewu jedynie wapno ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
nie ma sensu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6001
No ale jak białko z mleka nie jest wartosciowe??

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
Nie
pijesz mleko powstaja procesy gnilne co powoduje samozatruwanie,zaburzenia mikroflory jelite grubego i jego zwyrodnienie ,krowie mleko scina sie pod wplywem kwasnych sokow zoladkowych ,tworzac "twarog" ktory oblepia inny pokarm w zoladku ,moze to powoddowacc wrzody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
pijka mleko nas po prostu zabija :D no bez przesady nie jest aż tak złe :) no chyba żeby się samo mleko piło i nic więcej :p

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Na temat mleka było juz trochę postów w żadnym nie doszlismy do wnisoków sensownych. Lubisz pij w ograniczonych ilościach, masz prblemy z trawieniem zrezygnuj postaw na fermentowane napoje mleczne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
ja kiedyś piłem dużo mleka i jakimś dziwnym trafem po pewnym czasie zacząłem mieć problemy z układem pokarmowym więc na dzień dzisiejszy nie piję mleka w ogóle ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1353
jeżeli pijesz mleko bo lubisz to pij na pewno Ci nie zaszkodzi ale jeżeli chcesz się do tego zmuszać z nadzieją że coś Ci to da to wtedy nie mam sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc!!

Następny temat

dieta do sprawdzenia

WHEY premium