SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Millefeuille wkracza na nową, lepszą drogę życia i potrzebuje pomocy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a kalafior próbowałaś odstawić i zobaczyć czy bez niego nie masz problemów z brzuchem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
ło matko... Obli... 6 miesięcy...

No dobra to jeszcze 5 miesięcy - będę odliczać

Ale czyli co mogę wszystko jeść co nie zawiera glutenu, tak?

Mogłabyś mi wymienić z czego zatem jeszcze mogę czerpać węglowodany prócz warzyw? jakoś nie ogarniam tematu.. kiedyś już pytałam i wiem, że Quinoe, bataty ale co jeszcze? Wyczytałam, że ryż jest bez glutenu ale jego nie mogę? jakieś proso, grykę? Mąkę amarantusa? Tyle wyczytałam ale to czarna magia dla mnie a nie lenistwo aby nie szukać...

Katlak... Spróbuję wykluczyć tego kalafiora choć nigdy nic mi po nim nie było... ale dzięki, że zagladasz do mnie


Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-11-18 22:55:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
zaglądam i część rad szefowej wykorzystuję dla siebie A kalafiora i brokuły przetestowałam na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dosc duzo wolno kasze gryczana np, i to co wyienilas , owoce jagodowe z cienka skorka procz winogon sa dobrym zrodel ww u ciebie
pamietaj ze kalorie mozesz zawsze nabic tluszczem, u ciebei ograniczenie ww to takie ograniczanie cukrow po prostu by bakterie nei hodowac i by porzadnie odkwasic organizm,
kombinujemy brzuch cera hormony wszystko powiazane, jakos trzeba to bleden kolo przerwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
OKi.. Więc mogę jeść rzeczy nie zawierające glutenu.. cholercia a ja się męczylam cały czas tylko tymi ziemniakami

Czyli mogę: ryż, kukurydza, proso, gryka, ziemniaki, tapioka, amarantus (szarłat), quinoa (komosa ryżowa), chleb świętojański, mąka z orzechów, maniok, słodkie ziemniaki i wszystkie pochodne czyli jak gryka to i kasza gryczana i mąka gryczana.. jak kukurydza to i mąka kukurydziana? Tak? Dobrze to rozumiem?

Dzisiaj znów rano wstałam i byłam tak napuchnięta albo tak utyłam - sama juz nie wiem,że nie zmieściałam się w spodnie.. musiałam założyc takie, które były na mnie zawsze za duże a dziś były akurat... zaczynam się tym martwić... Nie wiem czym to jest spowodowane.. Czy to jest normalne Obli? Bo jeśli tak to ok nie będę panikować ale wolę zapytać.. w diecie owszem zdarzają mi się grzeszki o których zawsze piszę ale chyba tragedii nie ma... więc o co chodzi?

Nadal mam się stosować do bilansu 130W, 80T, 130B?

Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-11-19 08:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Witam, podczytuję, podczytuję i tak sobie myślę - oczywiście proszę o opyerdol jeśli głoszę herezje. Można sobie wygooglać kilka sklepów internetowych, w których można zakupić żywność bez glutenu. Od gotowców: pieczywa, przez makarony po różne podzespoły do samodzielnego pichcenia.... Nie wiem, na ile to syf na ile wartościowe jedzenie - tu najlepiej żeby Szefowe się wypowiedziały...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
millefeuille
cholercia a ja się męczyłam cały czas tylko tymi ziemniakami


Bluźnisz () przecież każdy Polak kocha ziemniaki i dzień bez ziemniaka to dzień stracony żartuję oczywiście

A tak na serio to kaszę gryczaną spokojnie możesz i mąkę z niej też
A strączki jesz czy masz problemy po nich?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no część rzeczy niestety u niej słabo rpzechodzi
milefeuille pobiegaj trochę pójdź na saunę, pij wiecej rozciagaja sie rano po wstaniu z łózka, niestety twój układ hormonalny jest z deczka skopany to o tym wiesz, i jezeli usiłujemy go zmusić do konkretnego działania to świruje
całkiem możliwe ze trochę sobie popuchniesz, powinno sie w końcu unormować, a teraz okresu nie ma a zmiany hormonalne następują

Aaa i ktory to dzien protokołu na robaki?


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-11-19 09:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Gotowców wolę unikać

Strączków nie jem bo nie czuję się po nich zbyt dobrze...

NO dobrze Obli.. w takim razie spróbuję się przemęczyć... oby się wszystko unormowało czym prędzej... bo ludzie zaczną się mnie pytać czy w ciąży nie jestem

Protokół na robaki dzień 5.

Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-11-19 09:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przyslij mi swoej zdjecie pokz jak wygladasz co sie dzieje
zrób sobie wymiary
to bez sensu ze nagle starsznei rozniesz w wymiarach nie ma zadnego powodu

o to powoli połowa i dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta !!!

Następny temat

piersi

WHEY premium