SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Millefeuille wkracza na nową, lepszą drogę życia i potrzebuje pomocy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Wyczytałam, że na początku zalecałaś wykluczenie glutenu, olej z wiesiołka i tran... gluten już mam wykluczony, olej z wiesiołka biorę cały czas a tranu nie mogę bo jak brałam to miałam po nim uczulenie... aaaa i warzywa zielone... niestety tu też mam problem bo mam po nich straszne wzdęcia i gazy mimo brania enzymów...

czytam dalej...



Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-12-21 10:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że obli Cię wsadzi na dietę eliminacyjną i zaczniesz od jedzenia jak niemowlę Tylko w ten sposób wyłapiesz alergeny z żywności.
Ale rozejrzyj się też wokół siebie, czy coś Ci potencjalnie nie miesza. Proszki do prania, płyny do płukania tkanin itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Myślę właśnie by powymieniać wszystko na Białego Jelenia.. od proszku po żele itp... czytałam bardzo dobre opinie...
A potem Obli wprowadzi mi eliminację... tylko jak to będzie wyglądać... ciekawa jestem.. co najpierw np na ziemniakach będę jechać przez cały dzień i przez tydzień? a po tygodniu jak będzie dobrze dodam jakiś kolejny produkt i tak kolejny tydzień? hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na kaszce ryżowej muszę wygrzebać swoja książkę o żywieniu dzieci, nie wiem czy ja jeszcze mam to była dobra rzecz

ale az tak źle nie będzie bys musiała tylko jedna rzecz jeść

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-12-21 13:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
ło matko na kaszce ryżowej takiej dla dzieci? ale to na mleku mam nadzieję a nie na wodzie OBli... zlituj się

A na poważnie to mi się przyda takie coś... bo po tych świętach to ja czuję, że będę zaczynać od zera, bo zaprzepaszczę tymi kilkoma dniami całe 3 miesiące...


Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-12-21 13:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
rozgrzeszenia nie będzie

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-12-22 13:36:20

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Mika... wiem, wiem będę musiała ponieść karę i odpokutować

Z braku czasu dzisiaj na szybko...
Grzeszki w postaci 2 kostek czekolady (to te święta) i troszkę frytek.. poza tym czysto... Michy nie wklejam bo nie ważyłam dzisiaj...
Aby przetrwać do końca Świąt... i wtedy będzie już dieta bez wpadek i ćwiczenia bez opier....a się.. obiecuję...

Odczucia:

Cera bez zmian, nadal katastrofa a dzisiaj w dodatku swędzi mnie już całe ciało i zaczynam mieć wysypkę na dłoniach przy kostkach... porażka...

Błagam Cie Obli znajdź tę książkę, która ma pomóc w mojej diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Z braku czasu wczoraj mnie nie było, dziś raczej też mnie nie będzie... Dlatego już teraz wszystkim mnie odwiedząjącym życzę szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Wesołych Świąt i bogatego Mikołaja no i żeby skóra się uspokoiła

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta !!!

Następny temat

piersi

WHEY premium