SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Millefeuille wkracza na nową, lepszą drogę życia i potrzebuje pomocy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Mille oj nie raz zdarzyło się i zrzucać w siadzie bo wstać się nie dało, turlać w wyciskaniu (to nawet jest na filmiku u mnie w dzienniku ) bo jednak ten ostatni raz nie poszedł nawet w brodę sztangą przy żołnierskim sobie trzasnęłam
Krzywdę można zrobić sobie wszędzie i czymkolwiek ale nie przesadzajmy też i jak robiąc trening będziesz myśleć tylko o tym co może się stać jak sztanga na ciebie spadnie/nie dasz razy zrobić kolejnego powtórzenia to zablokujesz się całkowicie i trening zamieni się w machanie. Weź sobie nałóż na sztangę te 15-20kg i zobacz jak to jest jak położysz sobie sztangę na klacie i będziesz chciała ją sturlać to chyba jedynie przełamie Twój strach

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Arphiel...
Nie poddam się i będę walczyła.. W końcu będę musiała się przełamać bo jak nie to pewnie przyjdzie czas, że me Guru czyt. Obli mnie opierniczy a tego bym nie chciała Zresztą trzeba pokonywać swoje słabości a w moim przypadku pochwały lepiej działają na motywację niż krytyka dlatego nie pozostaje nic innego jak się ogarnąć i robić swoje tak by było dobrze...
Nooo...

A dzisiaj:

Warzywa:
- pomidory 200g
- mieszanka warzywna 250g
RAZEM: 450g

Dodatkowo:
- nalewka
- witamina C
- olej z wiesiołka
- ziółka są mimo iż o nich nie wspominam

Masaże:
- nadal masuje nadgarstek (pamiętam o nim)


Odczucia:

- wzdęć i gazów brak
- cera bez zmian czyli średnio
- uczucia pełności brak
- uczulenie jakby mniejsze
- nadgarstek Ok


Micha:

Wczoraj zapomniałam wpisać w miskę nasion dyni ale dziś już jej nie pominęłam.
Nawet nie wyobrażacie sobie, jak cudownie smakuje ryż po tym okresie z samymi ziemniakami.. jak to mało człowiekowi do szczęścia potrzeba...

No więc wypiska:




Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-11-20 19:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
No i do przodu

Warzywa:
- szpinak 150g
- pomidory 200g
RAZEM: marne 350g

Dodatkowo:

- nalewka
- olej z wiesiołka
- witamina C

Odczucia:
- nadgarstek OK
- cera średnio
- uczulenie lepiej
- wzdęc i gazów brak


Trening:

Dziś nie wiem czy dobrze czy nie ale robiłam trening seriami a nie obwodowo
Próbowałam także kładzenia sztangi na klatce piersiowej (15kg) w razie gdyby miała mnie kiedyś przygnieść nie było tragedii ale nie chciałabym aby tak na mnie upadła znienacka
Ogólne wrażenia pozytywne - leżenie na podłodze PO - bezcenne

Tabelka:


2 i 3. do przodu a będzie lepiej
5 w Końcu ruszyło i pokonałam to cholerne 17kg
6 nie jestem zadowolona... jakby gorzej chyba wykończyło mnie wcześniejsze wyciskanie

Micha:

Ale bym zjadła teraz jabłko... niestety przestałam je kupować bo coś mnie za bardzo kusiło i jadłam ich zbyt wiele przekraczając zalecane dawki

Generalnie dzisiaj znacznie przekroczyłam tłuszcze bo układając miskę zapomniałam znów wpisać nasion dyni a potem jeszcze zjadłam szprotki wędzone - niby tylko 150g ale kto by pomyślał, że one mają tyle tłuszczu w sobie





Zmieniony przez - millefeuille w dniu 2012-11-21 21:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no widzisz ile ty zapasu jeszcze masz w MC ciebie stac na 50kg z palcem w nosie w tej chwili
a sztanga tak sama nie spada, te upadki , jak widzisz , wynikaja z inteligencji pomagajacego , w normlanych warunkach nie mozesz podniesc i kladzies zja na siebie, i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Obli.. Załatwione - się zrobi Postaram się następnym razem dorzucić więcej w takim razie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
listeczku, a zalatwisz sobie sokowirowke? popytaj wsrod znajomych wiele ma i nie uzywa a ty zrobisz sobie diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
Jakąś najprostszą sokowirówkę czy taką, która wyciska sok również z zieleniny np brokułów? Bo jak mam wyciskać sok z brokułów bądź z kapusty to podobno taka zwykła sokowirówka nie daje sobie z tym rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no zalezy jaka ja ma wykla i daje rade, oczywiscie to nei idealnie ale akurat brokoly i zbita kapusta to nie problem gorzej ze szpinakiem
ale dobra da rade, byle jaka to nawet marchewki dobrze nei wycisnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8447
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
solisa szwajcarska, niestety nie moge nic doradzic, ale dziewczyny maja rozne i tez sa zadowolone i wcale kurcze jak bys wydala duzo forsy nie oznacza ze bedzie dobra
moi rodzice kupili Kenooda i pulpa plywala w soku :-/




Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-11-21 23:06:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta !!!

Następny temat

piersi

WHEY premium