SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesnie przedramion i dloni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
w/g mnie ok jest opcja typu 30 przedramie i bic 40.
wyglada calkiem naturalnie taka proporcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
No wlanise ja tak mam ponad 40 w bicu i ponad 30w przedrmiaeniu;/. Co prawda jest wysopki 188cm , no ale kurde przedramiona wygladaja abrdzie cienko;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 958
Siem mam takie pytanie mam 16 lat i chce zacząć cwiczyć porządnie hehe jednak jestem troche nie pewny bo mam tylko 173 cm wzrostu a chciałbym do jakiegoś 180 dorosnąć :P nie wiem czy nie przychamuje to wzrostu za bardzo a znacie jakies dobre cwiczenia na mięsnie przedramion ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
wzrostu nie zahamujesz, mozesz nawet go przyspieszyc.
na przedramiona jest bardzo wiele cwiczen, poszukaj w necie,
na sfd itp.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Arteee - przecież o tym jest ten artykuł! Przeczytaj pierwszy post!

Ćwicząc nie możesz zahamować wzrostu, bo właśnie ćwicząc jeszcze bardziej go pobudzasz. Ćwiczenia to właśnie bodzce do wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 329
Moje przedramiona są strasznie suchutkie, i postanowiłem to zmienić Ostatnio pochłaniam bardzo dużo wiedzy na ich temat ( mniej wicej tyle co kaszy z jajkami) A artykuł świetny, pomogłeś mi. Dobre piszesz posty.

Jesteś tym co jesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Senks

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
Jaka jest średnia ilość powtórzeń na mase w ćwiczeniach przedramion? (uginanie nadgarstka z hantelka na- i podchwytem)

pozdrawiam.

dobra baja nie jest zła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest z tym napompowaniem?

Następny temat

Pomiary...

WHEY premium