SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mierzymy poziom tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 244
Chyba nigdy nie miales stycznosci z tego typu wagami. Zasada dzialania takiej wagi jest identyczna jak w przypadku tych przyrzadow, ktore sie trzyma w rekach - roznice w impedancji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Dokładność takich wag działających metodą BIA( które kosztują poniżej 1000zł) pozostawia wiele do życzenia

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
kurde ja mam 18.5% i jestem ektomorfikiem.. nie za duzo???;P

[][][]----kocham----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1598
14,7% trzeba sie postarać aby zrzucić chociaz troche do wakacji

One shoot,one kill what's the deal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
10,6

Nie jest źle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Cześć
ledwo sie zarejestrowałam zalogowałam i już jestem w szoku ;) Wynik 28% !? lekko mną wstrząsnął .. Wzrost 168 waga 63 nie wyglądam na niemal 1/3 fatu..
Wydaje mi sie że powinno sie w kilu miejscach zmierzyć jednak i wyciągnać jakąś średnią. Ktoś napisał brzuch klatka udo, ale czy te miejsca nie są inne dla kobiet i mężczyzn?? Czy ktoś wie gdzie powinna kobitka zmierzyć? Obawiam sie że jak zmierze sobie na klatce to strace przytomność ;)

Zmieniony przez - uparta w dniu 2007-08-29 10:40:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
Witam, mam 28 lat, wzrost 165 waga 57, poziom tkanki tluszczowej wyszedl mi 26,85%. jaki jest prawidlowy? dodam, ze po schudnieciu zostalo mi obwisle cialo (brzuch i wewnetrzne gorne partie ud-jak to zlikwidowaC?!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Z cczasem skora ktora zostala na brzuchu powinna sie rozciagnac chyba ze jest jej naprawde duzo, wtedy tylko chirurg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 721
hm, 9,2% dla 8-10mm m-y palcami...

Divinity motion...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
u mnie 10.2% przy 180cm i 80kg i 19latach... moze moglbym wrzucic jakas rozsadna masowke na zime... chociaz troche sie obawiam... duzo mnie wyzeczen i potu kosztowalo zejscie z 93kg... wtedy musialem miec z 30% fatu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnastyczki

Następny temat

ocena diety...

WHEY premium