SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mierzymy poziom tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
mi tez wyszlo 7 % albo cos zle licze...

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1354
Pfff...Mi wychodzi 3,6 % bez odejmowania granicy błędów...
WAga 50 kg , wiek 14, wzrost 167, a tak grubość to umnie mniej niż 5 mm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Już nie przesadzajcie z tym mierzeniem BF , istnieje jeden najskuteczniejszy pomiar który nie wymaga mierzenia w mm fałdu skórnego, nie trzeba poddawać sie badaniom impulsami elektrycznymi, poprostu najprościej stajesz przed lustrem i oceniasz sam siebie, jak nie widać mięśni a skóra jest obwisła to znaczy że nie przyłożyłeś sie do tego co chcesz osiągnąć i zajmij się najlepiej profesionalną grą w szachy

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
a czy jest roznica miedzy BMI a pomiarem tkanki?? mam 27 lat 174cm i 121kg...to juz nie nadwaga ale otylosc:(( biore sie ostro za siebie,blisko 4 lata bez silowni i obijanie zrobilo swoje kupilem faldomierz..pomierzylem sie i tym sposobem wychodzi mi ze mam 27% fatu co daje 32,5kg fatu i masa czysta: 88,3kg...dajac bmi wychodzi mi blisko 40% co za tym idzie ze waze ok. 75kg ( mniej wiecej ) i ok. 45kg fatu...jezeli zmierze sie tym sposobem z postu wychodzi mi blisko 30%...wiec ktory jest bardziej pewniejszy?? i czy bmi to to samo co pomiar tkanki tluszczowej?? poprosze o odpowiedz ekspertow.pozdrawiam

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bmi to wskaźnik w ogóle nie adekwatny ponieważ uwzględnia on tylko mase ciała i wzrost ktoś kto waży 100kg może być umięśniony lub otłuszczony więc daruj sobie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
no wlasnie 3 lata cwiczylem z dobra suplementacja i nie wierze zebym na czysto mial z 75kg bardziej 85...dzieki stary za konkretna odpowiedz..polecial SOG

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spoko fałdomierz będzie jedną z dokładniejszych metod pomiaru

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Sposób może i dobry, ale mało kto potrafi dobrze to zmierzyć(za pierwszym razem wyszło mi gigantyczne BF, bo źle mierzyłem, dopiero potem wyszło prawidłowe), stąd wyniki gdzie grubasy mają po 10%, a szczypiorom wychodzi 30% . Z praktycznego punktu widzenia o wiele lepsze są metody arytmetyczne, bo zmierzyć obwody chyba każdy potrafi. Niby dokładność "konkurencyjnej" metody obliczającej BF na podstawie obwodu talii ma dokładność +- 3%, a ta +- 1,5%, ale w praktyce przy tamtej metodzie wyniki są o wiele bardziej realne.
Wystarczy poczytać ten temat i zobaczyć, że ktoś mający 185 cm ważący ok. 80 kg ma 30% bf i wszystko jasne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3231
masz racje....dlatego ja kilka razy lapalem...gdzie moglem sam pozniej pomagala mi dziewczyna,oczywiscie jezeli masz duzooo bf to te faldy masz dosc duze co za tym idzie,ciezko je uchwycic,wyslizguja sie..aczkolwiek idzie to zmierzyc:) moim zdaniem super pomiarka

Zmieniony przez - gabbermaz w dniu 2010-02-05 23:40:09

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
181cm wzrostu, 76/80kg wagi (zależnie od pory mierzenia), 15 lat i 17.4& tłuszczu wg. tego licznika
To dobrze/źle?

Brzuch wygląda tak
http://img706.imageshack.us/img706/6551/dsc03236r.jpg


Sam już nie wiem, z jednej strony wszystko jest ok, ale z drugiej waga dość wysoka jak na mój wiek. No i mięśni brzucha nie widać mimo że intensywnie uprawiam sport i swego czasu zrobiłem całe A6W.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnastyczki

Następny temat

ocena diety...

WHEY premium