SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mierzymy poziom tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
HEHE,mi tez wyszlo jak u zawodowca 7% tluszczu.Ale to chyba za precyzyjne nie jest ? Przeciez powinno sie to mierzyc w roznych miejscach a nie tylko na brzuchu a potem usrednic te wyniki??

NO Pain NO gain !!!>>Złota zasada !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Musiałbym zrobić w paincie jakiś rysunek poglądowy jak ma wyglądać to łapanie całe Żeby jakoś ustandaryzować pomiary Problem w tym że żaden ze mnie grafik więc po prostu traktujcie te wartości jako przybliżone Ktoś komu wyszło że ma 11% napewno nie ma w rzeczywistości 18% tylko w granicach 9-10-11-12-13% itd.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No tak,ja wiem ze raczej otłuszczony nie ejstem.Ale chodzi o to ze paluchy są zazwyczaj nieco krzywe a to fałszuje wynikNo i wskazujący jest dużo dłuższy od kciuka,a to również ma wpływ na trzymanie.jak złapie na prostych to zęby nie wyszło ze mam odstęp 5mm musze nieco skrzywić wskazującego,itp.
Ogólnie fajny test,soga już chyba dałem wcześniej.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 7,2 a na silke nie chodze...
...buuuuuahahahahaha...
...i calkiem niezle ze mna odnosnie wygladu...
...buuuuuahahahahaha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Tak ale zauważ w jakie mietki ma wymiary i porównaj ze swoimi a potem możesz sie chwalić

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
u mnie 10.9% niby nie zle ale jakis ten pomiar chyba nizbyt dokladny jest z tymi paluchami

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
yaerekbboy - nie iwdziales chyba jeszce 5% tkanki tluszczowej

btw pomiar ni ebedzie dokladny - dobry caliper jpowinien miec pomiar w conajmniej 3 miejscach ciala - klatka piersiowa pas i udo - i tak najczesciej sie stosuje - pomiary tylko i wylacznie w pasie mozna stsoswac u ludzi majacych naparwde niski poziom tlusczu - ktory widac choc to i tak uproszczeznie bo najlepsze jest badanie skladu ciala

dla kobiet 18%-25% tkanki jest ok


zarz sobie sparwdze - zovaczymy czy mi sie bedzie zgadzalo hehehe az sie noje po 5 miesiacach nic ni erobienia

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-02-04 17:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
u mnie w miare ok
13-15%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
To tak jak u mnie Tylko że ja teraz na high-carb diecie jestem więc to się pewnie niedługo zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
JA TEZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnastyczki

Następny temat

ocena diety...

WHEY premium