SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michal29/Dziennik TS/W pogoni za siłą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
czy mi sie wydaje, czy to 426 bylo w sprzecie (kostium inzera)

wiadomo nie ma co porownywac, ale czy ktos oficjalnie podniosl wiecej niz Andy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Wuchta ale i tak ci bedzie latwiej bo ja juz nie urosne
Boogie 426 bylo w kostiumie inzera ale z welny taki reprezentacyjny kostium co nic nie dodaje. Oficjalnie nikt wiecej nie wciagnol a nieoficjalnie to Paul Anderson ponoc wciagal 440 czy 450 kg w serii bez zadnego sprzetu

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2009-12-22 19:22:23

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
a wiec od dzisiaj moje motto treningowe brzmi:
"byc jak Paul Anderson"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Swego czasu o nim troche czytalem i koles zrobil na mnie ogromne wrazenie. Malo filmow z nim jest(dzwigal 40 lat temu okolo), wiecej tekstu i nieoficjalnych danych, nie zmienia to faktu ze koles wymiata

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Trening 29 23.12.2009

Wyciskanie klasyczne
20 x 20
60 x 8
90 x 8
120 x 4
150 x 2
Katana
180 x 1
200 x 2 2 serie
ponowne zalozenie koszulki
200 x 1 uczucie zrywania sciegien w prawym lokciu...

Wyciskanie wąsko
60 x 8
100 x 6
120 x 4
140 x 3 4 serie

Pompki na poręczach
xx x 10
25 x 10
50 x 8 2 serie
50 x 6 2 serie

Wrażenia z treningu
Prawdopodobnie kolejna kontuzja... Brak mi słow. Wróciłem do formy sprzed kontuzji, kazdy ciezar super lekki. W koszulce zrobilem 2 powtorzenia na 200 na zaliczenie. Musialem zdejmowac koszulke i zalozyc jescze raz bo ścierpła mi lewa ręka i nie mialem w ogole w niej czucia. Po zalozeniu koszulki podszedlem do 200 kg opuszczam i czuje ze w prawym lokciu cos sie pruje... na początku myslałem : kurva koszulka pęka , wycisnolem do konca ciezar, patrze koszulka cala tylko prawy lokiec spuchł. Mialem konczyc trening ale jak zwykle sprawidzilem czy boli. Przy zadnym cwiczeniu nie bolala mnie reka wiec trening kontynuowałem (wyskoczylem z koszulki bo nie chcialem ryzykowac w planach byla jescze jedna seria na 200 i dociskania na 210+. W poniedzialek po swietach planuje trening sprawdzający, jesli bedzie ok to trenuje dalej, jak nie bede w stanie poprawnie wyciskac(albo sie zerwą wsyzstkie sciegna) koncze starty w TS(ktorych nawet dobrze nie zaczolem ) i WL. Troche mnie dobija ilość kontuzji bo ledwo jedna zaleczylem (nie do konca w sumie) a juz druga sie pojawia.

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2009-12-23 19:25:41

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ****a... oby to nie było nic poważnego znowu
dopiero co wróciłeś do ciężarów sprzed tamtej kontuzji i nowa, jakis pech czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie badz pypa i jedz dalej, kontuzje to rzecz ludzka, kazdy ma ich od chooya , nie mozna sie lamac tylko yebac dalej , a bedzie ci dane

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Rakhu tez tak bym chcial ale nigdy nie jest tak jakby sie chcialo
Owna w ciagu ostatnich 8 miechow 2 kontuzje ktore wylączyle mnie z trneingow klaty na 4 miechy i teraz ta ktora wypadaj wręcz idealnie przed zawodami Od stycznia chcialem na serio sie przygotowywac do MPJ w TS a bez klatki to ja chvja zwojuje jak to jest moja najmocniejsza strona. Jak nie bede znowu klaty trenowal 2 miechy to znowu bede stal w miejscu to ja pjerdole taki interes i zazynanie sie za free.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ja przez kontuzje mialem praktycznie 0 postepow przez 14 miesiecy niedawno , a jednak teraz cos w koncu idzie

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Na pewno nie rezygnuj i nie poddawaj sie,ja powrocilem do trojboju gdy w ostatniej chwili zrezygnowalem z zabiegu neurochirurgicznego(kregosłup).a juz mysalem ,ze to koniec.Takze masz tu przyklady z pierwszej reki chociazby Owny i mnie jak i Wuchty ktory walczy dalej po artroskopii kolana:)

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla... lenia, najlepiej długotrwały

Następny temat

13 lat a trening

WHEY premium