SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Międzynarodowe Super Zawody :EVLS BENCHPRESS AMATEUR/PRO -30 wrzesień 2016,Praga

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 8943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
oj ile ja pieniędzy wydałem na wyjazdy to bym dobry samochód kupił już dawno :) ale np na POrtugalie ludzie z Cieszyna sami zorganizowali zbiórkę, a tak to trzeba się nabiegać żeby sobie jakoś ulżyć w wydatkach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Trzeba,trzeba....zainwestować w siebie.
Ja na samym początku jezdziłem gdzie się dało , i cały czas zbierałem kasę na kolejny wyjazd.
A już jako weteran , przyzwyczaiłem się do wyjazdów za własną kasę...chociaż jako senior też byłem kilka razy za swoje jadąc na zawody IPF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
masti
Ogólnie koszty udziału w zawodach w Pradze nie są zbyt wygórowane-jedynie wpisowe jest wysokie-reszta -podobnie jak wyjazd Polsce na podobną odległość.


Ale za to impreza o zasięgu europejskim a nawet światowym.

Mnie się wydaje ,że warto się na niej skoncentrować.
Warto też już sobie hotel,hostel rezerwować,bo jest w tym terminie mocne obłożenie.

Polecam hotele w rejonie Praga 7-wtedy będziecie blisko Tip Areny-można pieszo podejśc,bo wiadomo-że na miejscu jest problem z parkowaniem-dość sone ceny wtedy maja .


Masti czy możesz polecić jakiś konkretny nocleg który warto było by zarezerwować za nie duże pieniądze właśnie blisko tej hali .

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Najlepiej wejź na stronę rezerwacji hoteli bo się wszystko dynamicznie zmienia.
Ja najcześciej jestem w hotelu Vysta-to na przeciwko Areny-ale chyba nie ma już miejsc ,lub w hotelu Klara.

Ceny się wciąż zmieniaja ale ogólnie ok 110-140 zł za dobe ,ze śniadaniem -to dobra cena w tym miejscu.

Troche dalej jest taniej ale problem dojazdu wtedy pozostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Byłem wielokrotnie w Pradze na zawodach , i nawet z obrzeży komunikacja jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Startuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Konrad to dobrze będzie miał kto podać mi sztange


Zmieniony przez - rumich w dniu 2016-06-29 20:38:18

NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
a mi ręcznik :P haha wybacz Kondzioo musiałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A k00ndzi00 kto poda sztangę.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Mnie na World Cup WPC w Pradze ,ciężar podawała.....moja żona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Sports Festival 2016 w Columbus, Ohio USA - 4-7.03.2016r.

Następny temat

Pompa mięśniowa = dobry trening?

WHEY premium