SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Międzynarodowe Super Zawody :EVLS BENCHPRESS AMATEUR/PRO -30 wrzesień 2016,Praga

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 8937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Myślę,że w tym roku zobaczymy na tych zawodach polskich wyciskaczy

Zgodnie z obietnica organizatorzy tym razem juz dziś informują o tych zawodach.

Najlepsi kulturyści amatorscy i zawodowi z całego świata,do tego zawody w wyciskaniu sztangi leżąc RAW pewnie powoli przyciągnie całą europejską czołówkę w tym sporcie.





Piąte roczne EVLS Prague Pro odbędzie się od 30 września do 1 października 2016 roku wraz z amatorskim konkursie kulturystyki, centrum EXPO, a ponadto z Międzynarodowym Benchpress Cup
.
"Część najwspanialszego FESTIWALU Europy w kulturystyce i fitness w ubiegłym roku był konkurs promocyjny RAW benchpress nazywa

EAGLES EVLS CUP.
To był bardzo atrakcyjny konkurs dla zwiedzających więc postanowiliśmy kontynuować współpracę z Eagle Fitness, a mianowicie z Illia Yefimtchuk ", powiedział Robert Speychal, dyrektor wykonawczy Sport Holdingu Pradze, organizator imprezy.

Więcej informacji na temat konkursu benchpress, nagród dla zwycięzców i procesu rejestracji zostaną ujawnione wkrótce.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Cortez -ale się rozkręciłeś :)

Choć tam z wynikiem poniżej 200 kg nie ma co sie pokazywać .


Tak było w zeszłym roku.

Niestety osobiście tego nie widziałem,bo kręciłem Evls Prague Pro-leciały te zawody równocześnie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Szkoda że Wrzesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ciekawe zawody.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
252.5 z tego co tam widzę podniósł najwięcej, i co to za porównanie że odbiegają od tych z Oborników ? znowu dyskusja na temat RAW sie szykuje ? mysle ze w tasmach by ze 275-280 zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A poco to dyskutować, jest RAW i EQ i jest wybór.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
a po to że porównał wyniki Raw z Pragi do tych które robili w Obornikach w EQ, rozumiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Widzę że kolega CORTES słabo widzi lub słabo liczy...?
Ja tam widzę 225kg,245kg,252,5kg i największy 265kg dokładnie 1 minuta 04 sek....
A sposób wyciskania zdecydowanie inny niż zawody o których piszesz...żadnych zawijań łokci,odbijania itp.

Nie zaczynajmy niepotrzebnie spamu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Info wrzucam tak szybko,bo liczę ,że jakaś konkretna ekipa się złoży na Pragę .

Jak dostane więcej informacji-zaraz tu wrzucę.
Ja, jak zwykle jadę do Pragi,jak są jakieś pytania dot noclegów,dojazdu,miejsca ,organizacji itp-myślę,że będę potrafił odpowiedzieć :)

Do tego będzie tam także Expo z licznymi konkursami siłowymi i fajnymi nagrodami typu suple koszulki itp

Poza tym - sama Praga też jest niesamowita :)






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Sports Festival 2016 w Columbus, Ohio USA - 4-7.03.2016r.

Następny temat

Pompa mięśniowa = dobry trening?

WHEY premium