SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta..a Brzuch..????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 539
Witam.Mam pytanko odnośnie brzucha..Bo kazdy kto bierze Mete tak jak pisali koledzy w innych postach mysla tylko o rozwoju klatki i bicepsu.A Chciałbym sie dowiedziec od tych co ogólnie brali Mete,Deke oraz inne środki czy po cyklu i konkretnym ćwiczeniu da sie uwidocznić brzuch tak zwany kaloryferek.Ja mam fioła na tym punkcie(brzuch i po pół roku no cos tam widac.) teraz chce zaczać cykl z Metą i czy to wspomoże ta partie mieśni(brzuch) oczywiście katując się na Siłce???
Z góry dzieki za odpowiedzi..ozdro MAx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
convict hehehe bo ja wbijam w 6waidera i robienie 6paku takim systemem.Mam inny hehehe i brzuch z avatarka daje rade lepiej sie brzuch cwiczy systeme 1 dzien cwiczenia go potem 1 dzien przerwy miesnie sie lepiej czuje niz kataowanie go dzien w dzien ...
1

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
Meta raczej jest na zalanie się masą ... rzezby z tego nie zrobisz . Po pół roku widać "coś tam"?? To co za ćwiczenia wykonujesz??

Proponuje dobre ćwiczenie na brzuch aerobiczna 6 Weidera: http://img.epuls.pl/clubs/pictures/328/328082_l.jpg
Sprawdz to

Convict

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
nie prawda, moze na metce stosowac diete redukcyjną i aeroby + tamoxifen z reszta na omo nawet redukcje idzie zrobić jak sie uzywa z głową to i efekt bedzie dobry

życie to najlepszy nauczyciel...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 539
Hmm to że masa po metce idzie to ja wiem.( ale w 90% to masa na klate i biceps) .Ja osobiście jade na brzuch ABS em 2 .Właśnie mi o to chodzi czy idać na mase i ćwiczać brzuch też ta mase sie uzyka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
Hmm to że masa po metce idzie to ja wiem.( ale w 90% to masa na klate i biceps) what the f***?!

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
MAX-SBK ty juź lepiej nic nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 539
Mo niewiem to pisze...chyba poto jest forum by każdy sie dokształcał????
nieprawda??? niewiem o co Ci chodzi???flex1976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
No to dokształć się , a nie takie farmazony walisz

Właśnie napisałeś coś pokroju: "Czy będąc na cyklu i waląc konia nie dostanę dysproporcji klaty i bicepsu???????"

Czaisz...

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
to pytanie w stylu "czy walac omke w klate ona mi bardziej urosnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
leze i kwicze o ja... przeciez to logiczne ze klata i bicepsy puchna od koksow brzuch juz niestety nie musisz wziasc specjalny koks na brzuch kazdy srodek odpowiedzialny jest za inna partie miesniową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
'Bo kazdy kto bierze Mete tak jak pisali koledzy w innych postach mysla tylko o rozwoju klatki i bicepsu' jezuuuuuu

bo sa rozne rodzaje mety jedne na biceps i klate a inne np na triceps i lydki
np bicepsol, testosterol, bionabol to srodki z najwyzszej polki, wrecz spod lady

wogole pol roku to zawczesnie na saa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

200 tabletek mety + Animki

Następny temat

co poza efedryną jest w tussi?

WHEY premium