SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meraviglia / Blog / Mój sukces to ja :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
a ja w tym miesiacu wyjatkowo sie cieszylam z @

sorki za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926







1.
owies, otręby pszenne, jajka, jabłko, tran, wapń
kawa z mlekiem
*TRENING siłowy + interwałowy
2.
kurakowy cyc, kasza jęczmienna, oliwa, musztarda, brukselka
kawa z mlekiem
3.
kurakowy cyc, oliwa, parmezan, musztarda, pomidor
4.
biały chudy ser, jogurt naturalny, razowiec domowy (dupka na spróbowanie), magnez+potas

SUMA
164B / 64T / 126WW / 1746kcal
Muszę się opamiętać z tymi kaloriami, bo zdecydowanie za dużo ich spożywam, jak na redukcję Postaram się jednak nie przekraczać 1700kcal w najbliższym czasie, co będzie trudne
Chociaż taki sposób odżywiania się bardzo mi odpowiada i nie męczę się jakoś szczególnie, a to też chciałam osiągnąć

1.



2.




Jak wspomniałam dziś w spam-poście upiekłam dziś chleb.
Oto jego główne składniki:



Do tego jeszcze obowiązkowo zakwas chlebowy z poprzedniego pieczenia, trochę nasion dyni i słonecznika, sól i woda.
Składniki odmierzam na oko, więc nie ma tutaj sztywnych proporcji Całość należy dobrze wymieszać:


i odstawić na kilka godzin. Przed nałożeniem do foremek pamiętać musimy o odłożeniu zakwasu, który posłuży do następnego wypieku.



Potem już tylko 1,5h w piecu i oto efekt:



Zapach w domu bezcenny
Jutro część chleba poporcjuję i zamrożę, a resztę oddam w dobre ręce






TRENING siłowy



Trening był dziś bardzo ciężki. Sztanga i sztangielki zdawały się być cięższe niż dotychczas
Pompki zrobiłam z wykorzystaniem specjalnych uchwytów - tak jest wygodniej Przy push press w ostatniej serii przywaliłam sobie gryfem w nos, więc było wesoło
Być może po obciążeniach tego nie widać, jednak trening naprawdę solidnie mnie zmasakrował - lubię to

TRENING interwałowy
CYCLING - 8 interwałów: 4 min. 80-85% HRmax / 1,5 min. 65% HRmax.
Średni puls całego treningu 77% HRmax.
Komentarz -> Dobiłam się na amen!

Po treningu dopadł mnie jakiś dół. Jak wróciłam do domu, to się bez powodu poryczałam i poużalałam nad swym marnym losem.
Poszłam jednak na zakupy i (choć nie przepadam za nimi) - nawet mi się poprawiło. Kupiłam 2 spódnice, 2 bluzki, piżamę, szlafrok, spodnie na fitness, wieprzowinę i tran Wszystko byłoby super, gdyby nie pustki na koncie po takim szaleństwie

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-09-18 22:48:01

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Poszłam jednak na zakupy i (choć nie przepadam za nimi) - nawet mi się poprawiło. Kupiłam 2 spódnice, 2 bluzki, piżamę, szlafrok, spodnie na fitness

po czym poznać prawdziwą kobietę...

wieprzowinę i tran
... z SFD

Zmieniony przez - Maya S w dniu 2010-09-18 22:59:09

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maja

Mera te WL... łał

Fajny chlebek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Maju, miała być wołowina, ale już ładnej nie było o tej porze

Marta, ale zwróć uwagę na ilość powtórzeń
Jak mam asekurację, to jestem w stanie zrobić więcej, ale dziś robiłam bez i mam opory, żeby robić na maxa

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie o to mo chodziło Dużo powtórzeń na sporym ciężarze Boję się zapytać jaki masz max...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Jak dużo, skoro przecież mało
Nigdy maksów nie sprawdzałam

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja siem będem sprzeczać
Dla mnie to bardzo dużo i zdechłabym pewnie po trzeciej serii

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-09-18 23:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
super wygląda chleb, chyba sama sobie upiekę przynajmniej wiadomo jaki jest tak naprawdę skład

a na zakupach ładnie zaszalałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Marta, nie jestem kłótliwa

Ann, warto spróbować - sekretem dobrego chleba jest zakwas. Można zrobić samemu, ale lepiej dostać od kogoś - czym starszy zakwas, tym stabilniejszy i w rezultacie lepszy chleb








1.
razowiec, jajka, pomidor, tran, wapń
kawa z mlekiem
2.
jajka, jogurt naturalny, musztarda, papryka, ogórek, rzodkiewki
kawa z mlekiem
3.
polędwiczka wieprzowa, oliwa, musztarda, sałata lodowa, pomidor, ogórek, rzodkiewki, cebula
*TRENING cardio
4.
odżywka białkowa, magnez+potas

SUMA
117B / 72T / 102WW / 1524kcal

1.



2.



3.









TRENING cardio
BIEGANIE - 1h, różne tempo, marsz tylko na łyk wody i przetarcie czoła ręcznikiem, maksymalny puls 87% HRmax, średni całego treningu 77% HRmax.
Było intensywnie i męcząco, czyli tak, jak lubię

Meraviglia!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy Split - ocena

Następny temat

Plan do oceny split (masa)

WHEY premium