SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowanie , a cukier i ..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 961
Czy przy robieniu masy , trzeba lub przydaloby sie zebym unikal cukrow , naprzyklad w herbacie ? Jak z jogurtami ?

Krotko i na temat , czy te skladniki ( ktore podam nizej ) moga nie korzystnie wplynac na mase ( czyt. duzo fatu przyjdzie ) ? :

- jogurty
- cukier ( chodzi tylko o herbatki slodzone )
- soki ( caprio wieloowocowy , kubus multiwitamina, )
- ziemniaki ( oczywiscie gotowane )
- margaryna lub maslo ( na kanapki )

Czy warto je odpuscic , nigdy nie masowalem , wiec wole zaczac raz a parzadnie , prosze o pomocnicza odpowiedz , z gory serdecznie dziekuje





Zmieniony przez - clockgen w dniu 2007-12-14 00:20:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no spoko, ale pamiętajmy że zdrowie odgrywa równie ważną jak nie ważniejszą role, tycie to jedno, ale syf jaki w siebie pakujemy to drugie, nie nadarmo jest powiedzenie "jesteś tym co jesz".

Druga sprawa jeśli rozreguluje sobie organizm a tak się stanie spożywając takie produkty to w przyszłości będzie problem, druga sprawa to taka, że z wiekiem metabolizm spada i tendencja do tycia rośnie, w zasadzie u każdego więc niech teraz już lepiej nauczy się zdrowo jeść.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
- jogurty - only naturalny
- cukier ( chodzi tylko o herbatki slodzone ) - kup sobie jakis slodzik, jest na forum o tym do poczytania...
- soki ( caprio wieloowocowy , kubus multiwitamina, ) - odpadaja, lepiej zrobic samemu w sokowirowce.
- ziemniaki ( oczywiscie gotowane ) - po treningu sie nadaja
- margaryna lub maslo ( na kanapki ) - margaryna nigdy, maslo od biedy moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 311
mam pytanko: dlaczego piszesz że soki odpadają?
np. na pełnym soku porzeczkowym "100% natural" jak podają na etykietce jest napisany skład i np. 40g weglowodanów per 100ml
czyli na pełną szklankę (250ml) wychodziłoby że jest ok. 100g węgli czyli zapotrzebowanie kaloryczne przed treningiem (??)

czy te 40g carbo w soku to tylko węgle złożone (cukier) ? bo ja pije dużo soków do np. kurczaka z ryżemi i zawsze myślałem że to taki dodatkowy "suplement", bo dużo kalorii pod postacią węgli i śladowe il. tłuszczu

być...nie tylko mieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
A ja jak mam ochotę to wpierdzielam landrynki i czekoladę (ale raczej rzadko).
masy od tego jeszcze raczej nikomu nie ubyło

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
"mam pytanko: dlaczego piszesz że soki odpadają?
np. na pełnym soku porzeczkowym "100% natural" jak podają na etykietce jest napisany skład i np. 40g weglowodanów per 100ml
czyli na pełną szklankę (250ml) wychodziłoby że jest ok. 100g węgli czyli zapotrzebowanie kaloryczne przed treningiem (??)

czy te 40g carbo w soku to tylko węgle złożone (cukier) ? bo ja pije dużo soków do np. kurczaka z ryżemi i zawsze myślałem że to taki dodatkowy "suplement", bo dużo kalorii pod postacią węgli i śladowe il. tłuszczu"

w 100 ml soku 100% czy napoju masz ok. 10 g węgli prostych.
W sokach 100% masz samą fruktozę, która jest łatwo przyswajalna. Węgle złożone to nie cukier !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
cukier to mieszanka glukozy z fruktozą.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Jestem zdania ze wszystko co wypisales nie przeszkadza w zdobyciu masy wrzuc na luzzz

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tylko jak się nabiera masy to chyba nie chodzi o to żeby nabrać masy tłuszczowej, no chyba że ktoś ma inne ideały.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Na moje oko nie zdobedziesz tluszczu duzo nie majac tendencji do tycia i odkladajac go zauwaz po sobie czy mimo, ze wpieprzales czasem chipsy kilgramami:D stales sie gruba swinia nie tak samo jak moich wielu kolegow i ja ale zarazem nie zdobedziesz masy na chipsach itd i tluszcze chipsy to tylko przenosnia a maslo na kanapce i cukier do herbaty nie zaszkodzi wiec przestancie gadac glupoty chyba ze niektorzy maja ambicje zostac miss olimpia:D i zastanawiaja sie czy 1 tic taka umiescic w tabelach kalorycznych:D i czy odlozy im sie on w postaci tluszczu an brzuchu ('');
('');


Nie pij sokow zacznij wyciskac sam sok z owocow:d to bylo kozak tak samo zacznij sam bic smietane itp czynosci a bedziesz amiszem:D

Sok to sok, a jak sie czepia ktos bardzo to niech zoabczy co pisza na soku jesli ktos niechce cukru skoro nie zawiera cukrow to zaczy ze ich nie ma oprocz fruktozy ktora jest w owocach i ktora jest dobra. Temat jak rzeka sam musisz zdecydowac cco jest normalne a co podchodzi juz pod cos glupiego:D

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2008-03-11 18:57:47

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
hajla

Zmieniony przez - hesus12 w dniu 2008-03-11 19:06:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

figur. sport.

Następny temat

Co to za dieta??

WHEY premium