SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa Czy Redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

86

Wzrost

180

Staż treningowy

2 miesiące

Obwód pasa

91

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

48

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia 3-4 razy w tygodniu, wf 3godziny w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia/Basen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Węglowodany 50% Białko 30% Tłuszcze 20%

Wrażliwość na stymulanty

Brak

Możliwosci finansowe

Tyle co na karnet i może coś skromnie na odżywki

Cel/problem/opis

Podane wyżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Siema, mam do was pytanie. Chce poprawić swoją sylwetkę i potrzebuje waszej pomocy właściwie to nakierowania. Czy zacząć od zwiększenia masy czy od redukcji tego co mam? Trochę tłuszczyku jest nie powiem, ale nie jestem za duży żeby było co formować. Poniżej w ankiecie umieszczam wszystko. Od 4 dni stosuję dietę na masę, ale zacząłem się zastanawiać czy dobrze robię więc napisze tutaj. Bicka mam 34 nie można dodać w ankiecie. Opiszę dietę co i jak jem :

hxxp://imageshack.com/a/img812/8162/cjza.jpg
hxxp://imageshack.com/a/img809/2760/kljj.jpg

zamiast xx są tt

Śniadanie 100g płatków owsianych, 150ml jougurtu jogobella, słonecznik, mleko.

II Śniadanie 2 kanapki z sałatą, piersią z kurczaka100g, marchewką, serek wiejski 200g

Obiad: 100g ryżu, 100g piersi z indyka/fileta/ryby/noga od kurczaka, warzywa na patelnie, bądź marchewka gotowana z porą

Przed treningowy posiłek: 100g ryżu, wątróbka, marchewka tarta/jabłko tarte

Po treningu, 100g twarogu, 100g banana, 100g jabłka ( miksuje to jako koktajl)

Kolacja jak śniadanie + banan do płatków
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
j/w
ewnetualnie jeszcze krotkie cardio po silowym, pomoze to w powrocie do homeostazy po wsyilkowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Redukcja zdecydowanie .
https://www.sfd.pl/Redukcja_dla_Juniora,czyli_jak_się_do_tego_zabrać-t916418.html
Układasz dietę według tego i robisz redukcję bo jesteś dość podlany . :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
a po redukcji będę wyglądał jak chudzielec i 0 mięcha czy nabiorę kształtów podczas redukcji? bo mięśnie nie urosną tego jestem świadomy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Mięsni nie masz za bardzo ale jesteś dość zalany masa ni miała by sensu :) po pierwsze zalał byś się jeszcze bardziej bo drugie z dużym bf dużo ciężej jest masować ... Nie musisz redukować do kraty chociaż trochę do 15% bf

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak jak mówi pborek. Jesteś niestety zalany i bezmięsny, na twoim etapie nei ma co się bawić w masę. Tylko redu wchodzi w grę. Przeczytaj art i działaj.

tu masz gotowca treningu na start, możesz coś pozmeiniać wedle uznania ale żeby ogólne zasady treningu FBW zostały zachowane
8. [art] FBW- Full Body Workout by georgu https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

i parę ściąg dot diety (jeśli nie chce ci się układać czegoś innego albo posilki które podałem ci odpowiadają):
przed i po treningu węglowodany złożone (makaron, ryż itp) i mięso (150g kury). Na śnaidanie typowy schemat mistrzów: jajka na twardo/miękko + owsianka na mleku
na kolację twaróg + jakieś źródło węgla (płatki owsiane) LUB tłuszczu (migdały, orzechy, oliwa itp)
w szkole kanapki z mięsem (prawdziwym) mogą być lub serem dobrej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
OK :) Jakieś odżywki? Przed treningówka jakaś? Kreatyna? Bcaa coś? Krete mam już kupioną więc ją stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
NIe ma żadnego sensu :) . Dieta i trening .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nic nie stosuj, to się mija z celem na tym etapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Spalaczy też nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nie stosuj spalaczy narazie . Na sam koniec redukcji możesz coś wrzucić ale też nie koniecznie :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy pomoc.

Następny temat

Masa ---> mięśnie 17 lat, 61 kg

WHEY premium