SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa 3 dniowy plan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Tym bardziej dziękuje. Od poniedziałku zabieram się za ten plan :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
A jeszcze parę pytań mam, co w tamtym planie było nie tak, żebym wiedział na przyszłość i czasem komuś źle nie podpowiedział. Widziałem wielu ludzi na siłowni i obserwowałem co robią i większość ćwiczeń zawartch w moim planie tam też była. I jeszcze na temat rozłożenia tych treningów, nie ukrywam, że bardziej zależy mi na górze ponieważ nogi mam już dość masywne szczególnie uda, dlatego mógł bym jechać schematem 1? czyli upper lower upper ? non stop albo np 2 tyg u l u a potem l u l . I dlaczego w tym planie nie ma nic na plecy nie licząc tego martwego na prostych Dzieki jeszcze raz :)



Zmieniony przez - rolff w dniu 2012-07-07 22:35:12

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
też mnie zastanawia Ronnie czemu tam nie ma nic na grzbiet
pijany byłeś jak to układałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rzeczywiście nie ma nic na grzbiet....

Upper body 1

1.Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p
2.Podciąganie na drążku 5x10p
3.Military press 5x10
4.Wyciskanie sztangielek na skosie 4x12p
5.Cable row siedząc-wąski neutral 4x12p
6a Wyciskanie wąsko flarowo
6b Uginanie ze sztangą

Upper body 2

1.Wyciskanie sztangielek na skosie 5x10p
2.Wiosłowanie w pełnym opadzie 5x10p
3.Pompki na poręczach w wersji na klatkę(opis techniki w linku pod moją wypowiedzią) 4x12p
4.Arnold press siedząc 4x12p
5.Francuz ze sztangą łamaną 5x12p
6.Modlitewnik 4x15p

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A jeszcze parę pytań mam, co w tamtym planie było nie tak, żebym wiedział na przyszłość i czasem komuś źle nie podpowiedział. Widziałem wielu ludzi na siłowni i obserwowałem co robią i większość ćwiczeń zawartch w moim planie tam też była.

Zły rozkład,za mało ćwiczeń na niektóre grupy mięśniowe(nogi),zła kolejność niektórych ćwiczeń(np. martwy ciąg na końcu) i co najważniejsze-plan niedopasowany do ciebie-za dużo zbędnych ćwiczeń.Ty musisz przy tym stopniu zaawansowania trzymać się podstaw.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
coś dalej mało na ten grzbiecik... jak ma być porządny trening góry to po 4 ćwiczenia optymalnie dla grup i 3 dla partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No na siłę można coś dorzucić-ale kolega jeszcze nie ma podstaw siłowych(tj. 80kg w przysiadach na serię,czy nie robienie martwego ciągu)-więc i pewnie masowych.3 ćwiczenia w skali tygodnia mogą załatwić sprawę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a to w takim razie dział nie dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No rzeczywiście dział nie dla mnie ale 2 letni staż jest i tym się sugerowałem. Dzięki bardzo jeszcze to pytanie odnośnie ćwiczenia Upper Lower Upper czy mogę tak robić co tydzień by lepiej rozwinąć górę przy moich dość masywnych nogach ?

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie sądze byś miał masywne nogi przy takich wynikach siłowych. Zatem się nie oszczędzaj tylko wszystko traktuj priorytetowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5-dniowy plan na mase dolekkiej oprawki

Następny temat

Plan na mase - ocena

WHEY premium