SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa 173cm - 65kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Witam serdecznie. Otóż po "redukcji" która została stworzona na www.Sfd.pl czas na masę. Chciałbym przedstawić swoją miskę.
Treningi pon/wt/czw/pt są to treningi interwałowe/areobowe/cardio/boks.
Dodatkowo dodaję (niestety nie mogłem znaleźć w spisie produktów) TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY
4 caps po przebudzeniu
4 caps 30 min. przed treningiem
4 caps od razu po treningu (piję wraz z białkiem WPC)

Pracuję na III zmiany (zmieniają się godziny posiłków).
DZIĘKI ZA RADY które przy mojej redukcji okazały się bardzo przydatne.







Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-22 14:47:57

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Witam Serdecznie! Po kolejnych 2 tygodniach leci pomiar! Od teraz przeniosłem się typowo na trening siłowy pon - klatka / biceps / triceps - śr - nogi - pt - plecy / barki. Poniżej pomiary:





Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-02-01 12:48:30

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Dorzuć jakieś pełnowartościowe białko do pierwszego posiłku np wpc, jaja, białka jaj, co tam lubisz, po treningu do tego białka dorzuć jakieś węgle, może to być ryż biały, żelki, jakieś ciastka bez tłuszczu, np pierniki, coś co lubisz i szybko spowoduje wyrzut insuliny, poza tym ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
węgle nie muszą być koniecznie, białko jest wystarczająco insulinogenne, urozmaicaj posiłki, źródła mięsa

jeśli już wliczasz warzywa to jest ich zdecydowanie za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
aesthetic92
Dorzuć jakieś pełnowartościowe białko do pierwszego posiłku np wpc, jaja, białka jaj, co tam lubisz, po treningu do tego białka dorzuć jakieś węgle, może to być ryż biały, żelki, jakieś ciastka bez tłuszczu, np pierniki, coś co lubisz i szybko spowoduje wyrzut insuliny, poza tym ok.


Dla przykładu jak mam np. II zmianę bądź wolne to na śniadanie jem jajecznice z 3 jaj + boczek + cebula itp... także posiłki się urozmaicają. Akurat o 4 rano nie chce mi się jajecznicy jeść. Co do posiłku od razu po treningu to daje białko WPC + 4 caps Kreatyny Jabłczan czy do tego dać banana?

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
popuri
węgle nie muszą być koniecznie, białko jest wystarczająco insulinogenne, urozmaicaj posiłki, źródła mięsa

jeśli już wliczasz warzywa to jest ich zdecydowanie za mało



Warzywa dałem bardzo +- (daję dużo warzyw), jeżeli chodzi o źródła mięsa to urozmaicam:
-ryby
-wątróbka
-wołowina itp itd.

Akurat przed treningiem jestem przyzwyczajony do kurczaka, zmieniam źródła mięsa posiłek po treningu. Czy jest to wskazane?

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Dodatkowo chciałbym wrzucić zdjęcie sylwetki.
173 cm
65 kg








Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-23 11:43:34

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Ja tutaj bym raczej redukował, a masę zaczął jak dobrze odsłonisz mięśnie brzucha. Jak teraz zaczniesz masować to ulejesz się jeszcze bardziej i później będziesz się bardzo długo męczył z redukcją.


Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2015-12-23 14:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
aesthetic92
Ja tutaj bym raczej redukował, a masę zaczął jak dobrze odsłonisz mięśnie brzucha. Jak teraz zaczniesz masować to ulejesz się jeszcze bardziej i później będziesz się bardzo długo męczył z redukcją.



Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2015-12-23 14:55:00


Chyba że masować i bardziej obciążyć mięśnie brzucha?

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
A jaki to ma sens? Moim zdaniem powinieneś zrzucić tłuszcz, a masz go jeszcze sporo. Wytnij się do 9-10%bf i później zacznij masę, wtedy oczywiście warto ćwiczyć brzuch z obciążeniem, spięcia z linką, na piłce, kostka będzie większa i lepiej widoczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
aesthetic92
A jaki to ma sens? Moim zdaniem powinieneś zrzucić tłuszcz, a masz go jeszcze sporo. Wytnij się do 9-10%bf i później zacznij masę, wtedy oczywiście warto ćwiczyć brzuch z obciążeniem, spięcia z linką, na piłce, kostka będzie większa i lepiej widoczna.


U mnie wychodzi 12% BF. Czyli radzisz mi zjechać do 10-9% BF i zacząć wtedy masę, najlepiej przez 2 miesiące? Chodzi o sam cykl.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Ja mam 12 :p, u Ciebie będzie koło 15 jak nie lepiej. Jaki cykl? Ujemny bilans kaloryczny, 4x w tygodniu interwały/cardio, cała recepta na sukces.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Low-Carb 88 kg, opinie i podpowiedzi.

Następny temat

Święta i nasze kcal !

WHEY premium