SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa 173cm - 65kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Witam w Nowym Roku! :)
Ćwicząc w dniach pon/wt/czw/pt.
Jaki + - powinienem mieć miesięczny przyrost masy?
Wiadomo ze względu na moją pracę są to treningi areoby/interwały/kardio/boks + pracę na obciążeniach (wrzucone w trening) - praca na kettlach itp.



Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-01-01 14:39:48

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
0,5 kg miesięcznie, tyle jesteś w stanie zrobić suchej masy miesięcznie jeśli ćwiczysz bez żadnego wspomagania farmakologicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
A to ile zrobisz masy zależy od Ciebie, tylko pamiętaj, że wszystko ponad tą wartość(jest ona zależna od stopnia zaawansowania, im większy staż tym ta wartość jest mniejsza)to będzie tłuszcz/woda/glikogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
wrzucam w to jedynie Jabłczan Kreatyny cm3 + standard białko ostrovit

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
No to możesz liczyć na około 0,5kg czystej masy mięśniowej miesięcznie, zakładając, że masz odpowiednia regeneracje, dobrze stymulujesz mięśnie podczas treningu, robisz progresje z treningu na trening, zwiększasz objętość treningową poprzez podnoszenie większych ciężarów itd, temat bardzo złożony i na tą wartość ma wpływ naprawdę ogrom czynników, poziom testosteronu, typ budowy ciała i wiele innych, co nie zmienia faktu, że budowanie czystej masy mięśniowej jest procesem dla bardzoo cierpliwych, bo jeśli np. będziesz jadł zbyt mało to teoretycznie możesz zmarnować sporo czasu, jeśli będziesz jadł zbyt dużo, to się znowu zatłuścisz. Musisz obserwować swoje ciało, manipulować kaloriami/makroskładnikami, podczas zastoi odpowiednio zwiększać, jak znowu bedziesz przybierał zbyt dużo na wadze powinieneś wrzucić jakąś sesje cardio itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Z mojego niewielkiego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że warto celować w 1-2kg miesiecznie, ja przez 8 miesięcy zbudowałem 13kg, co prawda bf troche się zwiększył ale kostka na brzuchu cały czas widoczna ;) tyle, że ja zaczynałem budowe masy mięśniowej po redukcji na której zjechałem do około 8% bf, byłem bardzoooo suchy :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
aesthetic92
No to możesz liczyć na około 0,5kg czystej masy mięśniowej miesięcznie, zakładając, że masz odpowiednia regeneracje, dobrze stymulujesz mięśnie podczas treningu, robisz progresje z treningu na trening, zwiększasz objętość treningową poprzez podnoszenie większych ciężarów itd, temat bardzo złożony i na tą wartość ma wpływ naprawdę ogrom czynników, poziom testosteronu, typ budowy ciała i wiele innych, co nie zmienia faktu, że budowanie czystej masy mięśniowej jest procesem dla bardzoo cierpliwych, bo jeśli np. będziesz jadł zbyt mało to teoretycznie możesz zmarnować sporo czasu, jeśli będziesz jadł zbyt dużo, to się znowu zatłuścisz. Musisz obserwować swoje ciało, manipulować kaloriami/makroskładnikami, podczas zastoi odpowiednio zwiększać, jak znowu bedziesz przybierał zbyt dużo na wadze powinieneś wrzucić jakąś sesje cardio itd...


Moje treningi opierają się tylko na cardio/areobach/interwałach/boksie + wrzucam w to pracę na obciążeniach kettle. Także o zatłuszczeniu masowym raczej nie ma mowy.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Bez treningu stricte siłowego, stymulacji poszczególnych grup mięśniowych odpowiednimi ćwiczeniami nie zbudujesz raczej fajnej, proporcjonalnej sylwetki, chyba, że zależy Ci tylko na tym żeby mieć niski poziom tkanki tłuszczowej, a na estetyce i rozbudowie mięśni Ci nie zależy. Nie rozumiesz czegoś, możesz dorzucić do tego nawet 40km biegu dziennie ale jeśli będziesz spożywał więcej kcal niż potrzebujesz do cały ten niepotrzebny nadmiar trafi niestety w tłuszcz, a biorąc pod uwagę, że nie wykonujesz treningu siłowego, Twoje mięśnie mają raczej słaby bodziec do wzrostu. Żeby mieć duże mięśnie musisz dźwigać duże ciężary :D, cała ta reszta, cardio, boks i to co robisz na kettlach jest ok, ale nie nastawiałbym się na jakieś spektakularne przyrosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Witam serdecznie po 2 tygodniach. Poniżej otrzymacie moje pomiary. Czekam na konstruktywne wypowiedzi.





Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-01-18 09:44:24

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
trudno cokolwiek powiedzieć, bo dwóch tygodniach , tym bardziej że na kreatynę wszedłeś, lepsze byłoby porównanie w nfotykach

Kontroluj pas, bo tu nie pownno być przyrostów za dużych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Low-Carb 88 kg, opinie i podpowiedzi.

Następny temat

Święta i nasze kcal !

WHEY premium