SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa 173cm - 65kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez wojo zmc za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Nie musisz redukować , spokojnie przy takim natężeniu treningowym zmieni się kompozycja ciała. W Twoim przypadku podejrzewam że lepszym wyjściem było by ułożenie jadłospisu na powiedzmy 4 posiłki. Łatwiej Ci będzie ułożyć pełnowartościowe i treściwe dania , gdzie będą wszystkie źródła składników odżywczych. Zamiast jabłczanu możesz kupić monohydrat np.z ALLNUTRITION spokojnie Ci wystarczy 5 gram rano po śniadaniu i 5 gram po treningu.
Jak będziesz układam na nowo jadłospis spróbuj przerzucić węglowodany na późniejszą porę a pierwszy posiłek daj białkowo-tłuszczowy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
wojo zmc
Nie musisz redukować , spokojnie przy takim natężeniu treningowym zmieni się kompozycja ciała. W Twoim przypadku podejrzewam że lepszym wyjściem było by ułożenie jadłospisu na powiedzmy 4 posiłki. Łatwiej Ci będzie ułożyć pełnowartościowe i treściwe dania , gdzie będą wszystkie źródła składników odżywczych. Zamiast jabłczanu możesz kupić monohydrat np.z ALLNUTRITION spokojnie Ci wystarczy 5 gram rano po śniadaniu i 5 gram po treningu.
Jak będziesz układam na nowo jadłospis spróbuj przerzucić węglowodany na późniejszą porę a pierwszy posiłek daj białkowo-tłuszczowy.
Pozdrawiam


WOJO.
Właśnie czekałem na tę odpowiedź..
Akurat mam zakupiony już Jabłczan więc nie chciałbym marnować go ;).

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Przecież on nie jest ani początkujący ani nie ładuje towaru żeby zrobić rekompozycje... Będąc na dodatnim bilansie kalorycznym, mógłby nawet podwoić swoją aktywność i i tak nie dopali tego tłuszczu, ktory mu został jeśli będzie jadł więcej niż potrzebuje... Poza tym ostateczna decyzja należy do niego.



Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2015-12-23 16:24:32

Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2015-12-23 16:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Tak wygląda nowa poprawiona (przedstawia jak bym miał etap nocek). Udało mi się to zrobić na 4 posiłki w sumie na dzień wolny/etap nocki 5 (nie licząc odżywek po treningu). Jak wiadomo po treningu źródła mięsa zmieniam: wątróbka, wołowina, ryby itp itd.
Dodatkowo dodaję (niestety nie mogłem znaleźć w spisie produktów) TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY
4 caps po przebudzeniu
4 caps 30 min. przed treningiem
4 caps od razu po treningu (piję wraz z białkiem WPC)


Jak będę mieć na I zmianę to danie nocne zastąpie rannym posiłkiem - Płatkami górskimi (100 gr), rodzynki sułtańskie + wiórki kokosowe( 30 gr) + WPC 80 (30 gr)

Jak będę mieć na II zmianę to zjadam od razu posiłek przed treningowy na kolacje poleci Serek wiejski (200 gr) + oliwa (10 gr)












Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-24 10:13:12

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
liczę na opinię :)

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Dlaczego dalej po treningu masz samo białko, picie samego białka bezpośrednio po treningu to marnowanie tego białka. Gdy pijesz samo białko po treningu, bez żadnych węglowodanów zachodzi wówczas proces glukoneogenezy, czyli przekształcenia aminokwasów w glukozę. Poza tym całość raczej kiepsko dostosowana do trybu życia, przed pracą jesz serek wiejski z łyżka oliwy? A zaraz po obudzeniu ładujesz w siebie taką olbrzymią porcje kcal? To nie ma sensu, ja widziałbym to nieco inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Białko oraz 4 capsy Kreatyny, mogę dodać banana. Zauważ że po posiłku przed pracą jest posiłek NOCNY.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Tak wygląda nowa poprawiona (przedstawia jak bym miał etap nocek). Udało mi się to zrobić na 4 posiłki w sumie na dzień wolny/etap nocki 5 (nie licząc odżywek po treningu). Jak wiadomo po treningu źródła mięsa zmieniam: wątróbka, wołowina, ryby itp itd.
Dodatkowo dodaję (niestety nie mogłem znaleźć w spisie produktów) TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY
4 caps po przebudzeniu
4 caps 30 min. przed treningiem
4 caps od razu po treningu (piję wraz z białkiem WPC)


Jak będę mieć na I zmianę to danie nocne zastąpie rannym posiłkiem - Płatkami górskimi (100 gr), rodzynki sułtańskie + wiórki kokosowe( 30 gr) + WPC 80 (30 gr)

Jak będę mieć na II zmianę to zjadam od razu posiłek przed treningowy na kolacje poleci Serek wiejski (200 gr) + oliwa (10 gr)


P.s Przy w/w treningach kardio/areobach/interwałach/boksie wylicza mi że tracę ok. 900 kcal. - oczywiście te pomiary są prawidłowe.








Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-24 14:35:31

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Masę chciałbym zrobić przez maksymalnie 2 miesiące, zaczynając od 4 stycznia. Z 65 kg (zależy ile przez święta przybędzie) do 70+ kg. Także trzymajcie kciuki. Na bieżąco będę Was informował chyba że mam zrobić osobny temat. Chyba, że jest coś do poprawki ;) .



Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-24 19:59:36

Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-24 20:01:04

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Low-Carb 88 kg, opinie i podpowiedzi.

Następny temat

Święta i nasze kcal !

WHEY premium