SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mas i redukcja, co ma być pierwsze:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 506
Witam!
Mam troszkę tłuszczyku do zrzucenia i nie wiem czy najpierws zrobić masę a później zrzucić tłuszcz (CKD), czy też najpierws zrzucić tłuszcz(CKD) a później przybrać na maise mięśniowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 506
zakrześ dzięki za soga, tez Ci dałem na zachete żebyś innych zachęcał:)

Z plecami to nienajlepiej to wygląda w udach mam ok 60 cm

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
po pierwsze czy dopiero zaczynasz cwiczyc?czy juz cwiczysz jak tak to ile?ale moim zdaniem najpierw redukcja a potem masa.a staz pytam ze wzgledu na to ze jak zaczynasz najpierwsz trzeba przyzwycziac miesnie do treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 506
Ćwiczę już 4 miesiące! I ciekawi mnie jaka jest kolejność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Skoro tluszczyku jest tylko "troszke" i Ci jakos koszmarnie nie przeszkadza ta "oponka" to lec na mase. Jak zdobedziesz troche masy miesniowej to sie podrzezbisz i bedziesz bardzo dobrze wygladal (do lata 2006 bedzie dobrze). Podczas robienia masy mozesz tez juz jechac A6W zeby miec silne miesnie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 506
chodzi o to że jestem już moim zdaniem dosyc dobrze umieśniony (od kiedy pamietam:) czarnobyl czy ki pierun:) ale chcialbym jeszcze troszke:) jestem na takim etapie ze moglbym robiz rzezbe ale chce na masie jeszcze troszke przybrac i chodzi mi o to czy jak teraz zrzuce to czy pozniej przy robieniu masy strace ta rzezbe jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
a moze opisal bys swoj problem w liczbach?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 506
tzn? ile chce przybrac na masie miesniowej i ile chce schudnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Wymiary, zdjecie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jakie masz wymiary i wage (i ew. %BF) i do jakich parametrow chcesz dojsc

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Tez mam podobny problem. Tyle ze przez ostatni rok, moze troche wiecej waga spadla mi prawie 25 kg ze 105-108 kg (zima 2003) na 82-84 kg teraz Przy wzroscie 189 cm. Wiec chyba nie jest juz najgorzej. Od roku ogolnie mam wkreta na odchudzanie, ale robilem to do tej pory glownie przez aeroby. Na silownie chodze od 3 miesiecy a z supli jem swoje pierwsze opakowanie bialka dla uzupelnienia diety. Efekty juz jakies widze ale jeszcze duzo pracy szczegolnie jesli chodzi o brzuch. Jak radzicie np. teraz dwa miesiace na mase a pozniej przed wakacjami CKD czy odwrotnie???

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
Ćwiczę już 4 miesiące!















Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta - jestem kompletnie zielony

Następny temat

wewnetrzna strona ud

WHEY premium