SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ma jeść 17 latek ważący 88kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
Witam
Od października zacząłem regularne treningi na siłowni. Uczęszczałem już na nią wcześniej(ubiegła zima), jednak w wakacje cały efekt zszedł ze mnie(tak mi się wydaje).
Mam 17 lat 184cm wzrostu i ważę 88kg. Chciałbym wyrzeźbić swoje ciało, wiem jaki trening stosować jednak mam problem z dietą. Dużo już czytałem na ten temat jednak nie mogę się połapać w tym wszystkim. Kompletnie nie wiem co jeść w jakich ilościach, o jakich godzinach. Nie wiem czy mam schudnąć czy trzymać wagę;/ Bardzo proszę kogoś z ludzi którzy znają się na tym by mi coś podpowiedzieli :) Proszę wziąść pod uwagę to, że chodze do szkoły(8-15), ale trenuje 5 razy w tygodniu na siłce ew. 4xsiłka 1xaerob.

Z góry dziękuję :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Jesli czytales i nie znalazles to czytaj tak dlugo az znajdziesz.88 kg to troche duza waga jak na twój wzrost / staż , przynajmniej dla mnie.Wydaje mi sie wiec ze jestes obtluszczony.Na poczatek proponuje zastosowac l carnityne,jechac planem na rzezbe i sprobowac ulozyc jakas diete

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
ja przy 184 i wadze 84 jestem cholernie zatłuszczony to co dopiero przy 88.. jak dla mnie redukcja.. plan na rzeźbę + TSE + dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
dziwne....
ja ostatnio przytyłem ważę 82 przy 180 i nie mam wiele tłuszczu ale czuje znaczny przyrost siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
no własnie to zalezy jak wygladasz moze wrzuc swoje fotki albo chociaz swojego brzucha;p...wtedy ci powiemy czy masz redukowac czy masowac...bo mozesz byc obtluszczony albo moze umieśniony;p???napisz cos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD do oceny

Następny temat

Co brać na start???

WHEY premium