SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masło, bekon, kreatyna - będzie z ciebie big dziewczyna %-) SPAM!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Miłego dnia Maja Znam Twój ból, też tak czasem mam

Lilka - różnie z tym wszystkim bywa, czasem mam taki młyn, że masakra, ale można się przyzwyczaić. Najgorzej, jak wypadnie coś niespodziewanego, np. choroba.

Ruda, zapisane w kajeciku Mam zjazd wtedy co prawda,ale są rzeczy ważne i ważniejsze

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Maju - jeszcze nie...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mam dylemat odnośnie siłowni. Miałam chodzić od kwietnia, ale zmieniłam zdanie. I chce od poniedziałku. Konkretnie wiem jaką chce wybrać, ale boję się tam iść. I potrzebuje żeby ktoś mnie kopnął żebym tam poszła. Nie to że nigdy w życiu nie byłam na siłowni, ale ta jest specyficzna
Na minus: dwudziestoletni sprzęt (przynajmniej większość), brak szatni damskiej , pomijam że mała i ciasna i w ogóle... Taka jak na zdjęciu ;] A ponoć męskich siłowni nie ma



Na plus: Jak to niektórzy mówią. Jedyna w naszym mieście siłownia z klimatem i z instruktorem=właścicielem który ma realne doświadczanie w kulturystyce. W tym jeszcze w okresie 1990r - 2001r zawodnicy startujący w barwach tej siłowni zdobywali medale na zawodach: Pucharu Polski, Mistrzostwach Polski jaki i również brali udział w Mistrzostwach Świata. Plus cena bajecznie niska.

Brak szatni to w sumie żaden problem. Można przyjść od razu przebranym. Albo przyjechać na rowerze Mam bardzo blisko.


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-02-26 10:12:23

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciśnij widać ze wszystko ze sprzętu jest, tylko ciasno pewnie jak więcej ludu przyjdzie.

Ech popularność MMA w PL.

UFC 144 Wyniki - temat przeczytany 530 razy, 45 odpowiedzi

KSW 18 wyniki - temat przeczytany 4500 razy, prawie 600 odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
poratujcie mnie z zakwasem na chleb... 2 dzień bombluje tak, że zaraz wypłynie ze słoja, można go podzielić na dwie części czy lepiej trzymać w kupie? Można dać do metalowego garnka?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tfu nie prawie 600 tylko 130, 600 to miał temat przed galą, i tak rekordowa najniższa ilośc pewnie przez brak Pudzika i Mameda.



"można go podzielić na dwie części czy lepiej trzymać w kupie?"

no raczej jak w kupie będziesz go trzymać to za smaczny nie będzie plus nieprzyjemny zapach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Drożdżowe nie rośnie w metalowym garze, a zakwas to nie wiem...

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
metal nieee, tylko szklo lub plastik

Zmieniony przez - lilka22 w dniu 2012-02-26 12:56:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DaKilla, o, mój stary avatar widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj foto czworobocznych na nowy awatar Magda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Podniesienie piersi

Następny temat

Redukcja, poprawa kondycji, jędrna pupa

WHEY premium